"Жезқазған Эйр" ашық акционерлік қоғамын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 8 маусым N 717. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.11.06. N 1674 қаулысымен. ~P001674
Авиакәсіпорындардың бәсекеге қабілеттілігін арттыру және Қарағанды облысының халқына қызмет көрсетуді жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жезқазған Эйр" ашық акционерлік қоғамы әуежайдың мүліктік кешенін бөлу және қайта құрылған акционерлік қоғам акцияларының мемлекеттік пакетін Қарағанды облысы әкімінің коммуналдық меншігіне кейіннен бере отырып, оның базасында "Жезқазған әуежайы" ашық акционерлік қоғамы құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Көлік,
коммуникациялар және туризм министрлігімен бірлесіп, осы қаулыдан
туындайтын шараларды заңдарда белгіленген тәртіппен жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.

О реорганизации открытого акционерного общества "Жезказган Эйр"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 1999 года N 717. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 ноября 2000 г. N 1674 ~P001674
В целях повышения конкурентоспособности авиапредприятий и улучшения обслуживания населения Карагандинской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать открытое акционерное общество "Жезказган Эйр" путем выделения имущественного комплекса аэропорта и создания на его базе открытого акционерного общества "Аэропорт Жезказган" с последующей передачей государственного пакета акций вновь созданного акционерного общества в коммунальную собственность акима Карагандинской области.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить мероприятия, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)