"Шаруашылық Басқармасы" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 14 маусым N 737
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасына заңдарда
белгіленген тәртіппен:
1) "Шаруашылық Басқармасы" жабық акционерлік қоғамының (бұдан әрі
- Қоғам) директорлар кеңесін мына құрамда сайлау:
Арғынғазин            - Қазақстан Республикасының
Әнуарбек                Президенті Іс Басқарушысының
орынбасары
Алдабергенова         - Қазақстан Республикасының
Баян Тыныштықбайқызы    Президенті Іс Басқармасының
Заң қызметі және кадр жұмысы
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Әбілғазин             - Қазақстан Республикасының
Дәнияр Рүстемұлы        Қаржы вице-министрі -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Мемлекеттік
мүлік және жекешелендіру
комитетінің төрағасы
Ушуров                - Қазақстан Республикасының
Игорь Арлиевич          Премьер-Министрі Кеңсесінің
Заң бөлімі меңгерушісінің
орынбасары
Ни                    - Қоғам төрағасы
Владимир Васильевич
2) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқарушысының
орынбасары Әнуарбек Арғынғазинді Қоғам директорлары кеңесінің төрағасы
етіп сайлауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.

Отдельные вопросы закрытого акционерного общества "ХОЗУ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 1999 года № 737
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать Управлению Делами Президента Республики
Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) избрать совет директоров закрытого акционерного общества "ХОЗУ"
(далее - Общество) в следующем составе:
Аргингазин Ануарбек                - заместитель Управляющего Делами
Президента Республики Казахстан
Алдабергенова Баян Тыныштыкбаевна  - заведующая отделом юридической
службы и кадровой работы
Управления Делами Президента
Республики Казахстан
Абулгазин Данияр Рустемович        - вице-Министр финансов Республики
Казахстан - Председатель Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Ушуров Игорь Арлиевич              - заместитель заведующего
Юридическим отделом Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Ни Владимир Васильевич             - председатель Общества;
2) обеспечить избрание Председателем совета директоров Общества
заместителя Управляющего Делами Президента Республики Казахстан
Аргингазина Ануарбека.
2. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Кушенова Д.)