1999 жылғы 17 маусымдағы Қазақстан Республикасы мен AES корпорациясының арасындағы өзара түсіністік туралы меморандумның шарттарын орындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 маусым N 821
1999 жылғы 17 маусымдағы Қазақстан Республикасы мен АЕS корпорациясының арасындағы өзара түсіністік туралы меморандумның шарттарын іске асыру және Қазақстан Республикасының міндеттемелерін уақытылы орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігіне Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің қатысуымен заңдарда белгіленген тәртіппен "Семей электр бөлуші желілері" ашық акционерлік қоғамының "Семей көлік-энергетика компаниясы" жабық акционерлік қоғамының акцияларымен жасасқан мәмілелерді және "Семей көлік-энергетика компаниясы" жабық акционерлік қоғамы мен "Семей электр
бөлуші желілері" ашық акционерлік қоғамының электр энергияларын бөлу және
беру жөніндегі активтерді иеліктен шығаруға байланысты мәмілелерді
жарамсыз деп тану шараларын қабылдасын.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2000.02.10. N 203
қаулысымен.
P000203_
2.
3.
ЕСКЕРТУ. 2, 3-тармақтар алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.02.10.
N 203 қаулысымен.
P000203_
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Қасымбеков Б.

О выполнении условий Меморандума о взаимопонимании между Республикой Казахстан и корпорацией AES от 17 июня 1999 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 1999 года № 821
В целях реализации условий Меморандума о взаимопонимании между Республикой Казахстан и корпорацией AES от 17 июня 1999 года и своевременного выполнения обязательств Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан при участии Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры к признанию недействительными сделок, заключенных открытым акционерным обществом "Семипалатинские распределительные электрические сети" с акциями закрытого акционерного общества "Семипалатинская транспортно-энергетическая компания", и сделок, связанных с отчуждением активов по распределению и передаче электроэнергии закрытого акционерного общества "Семипалатинская транспортно-энергетическая компания" и открытого акционерного общества "Семипалатинские распределительные электрические сети.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 10 февраля 2000 г. N 203 P000203_ .
2. (Пункты 2 и 3 исключены - постановлением Правительства РК от 10
февраля 2000 г. N 203
P000203_
)
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)