Қазақстан Республикасының кеден органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз етудің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 маусымдаңы N 849 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 272 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.25 № 272 Қаулысымен.
Республиканың кеден органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету мақсатында және Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы"№Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді: <*>
Ескерту. Кіріспе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.04.14. N 357 қаулысымен.
1. Мемлекеттің меншігіне қаратылған тауарларды, көлік құралдарын және өзге де заттарды сатудан түсетін қаражат, оларды "Жібек жолы" өткізу пунктінің құрылысына және кеден органдарының басқа да объектілерін материалдық-техникалық дамытуға пайдалану үшін, кейін оларды заңдарға сәйкес Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң шотына мақсатты бағыттау арқылы республикалық бюджетке есептеледі деп белгілесін. <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.04.14. N 357 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгi белгіленген тәртіппен он күндік мерзімде, сатуға жатпайтын не сатылмаған тауарлар, көлік құралдары және өзге де заттар кейін оларды "Жібек жолы" өткізу пунктінің құрылысы кезінде және кеден органдарының басқа да объектілерін материалдық-техникалық дамытуға мақсатты пайдалану үшін Қазақстан Республикасының кеден органдары берілетіндігін көздеп, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттің меншігіне қаратылған және сатуға жатпайтын тауарлардың, көлік құралдарының және өзге де заттардың тізбесі туралы" қаулысының жобасын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.04.14. N 357 қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Некоторые вопросы материально-технического обеспечения таможенных органов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года № 849. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2011 года № 272
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.03.2011 № 272.
Сноска. В тексте заменены слова - постановлением Правительства РК от 14 апреля 2003 г. N 357 .
В целях материально-технического обеспечения таможенных органов республики и в соответствии с Законом Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан" Z952368_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить, что средства, поступаемые от реализации обращенных в собственность государства товаров, транспортных средств и иных предметов зачисляются в республиканский бюджет с последующим их целевым направлением в соответствии с законодательством на счет Агентства таможенного контроля Республики Казахстан, для их использования на строительство пункта пропуска "Жибек жолы" и материально-техническое развитие других объектов таможенных органов.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан в установленном порядке в десятидневный срок внести в Правительство Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан "О перечне товаров, транспортных средств и иных предметов, обращенных в собственность государства и не подлежащих реализации", в котором предусмотреть, что не подлежащие реализации либо не реализованные товары, транспортные средства и иные предметы передаются таможенным органам Республики Казахстан для последующего их целевого использования при строительстве пункта пропуска "Жибек жолы" и на материально-техническое развитие других объектов таможенных органов.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан