Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 маусымдағы N 882 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 маусым N 908. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.05.20. N 565 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Шаруашылық серiктестерiнде мемлекеттiң атынан акциялардың мемлекеттік пакеттерiне және қатысудың мемлекеттік үлестеріне иелiк ету және пайдалану құқықтарын жүзеге асырудың жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 29 маусымдағы N 882  қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсін:
1-тармақта:
1) 1) тармақша мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"қоғамның директорлар кеңесiн сайлау, оның сандық құрамын
айқындау және оның мүшелерінің өкiлеттiктерiн мерзiмiнен бұрын тоқтату;";
2) мынадай мазмұндағы  1- 1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) заңдардың талаптарын ескере отырып акционерлiк қоғамдардың бiрінші басшыларын (басқармаларының төрағаларын) сайлау және олардың өкiлеттiктерiн мерзiмiнен бұрын тоқтату мәселелерiн Комитетпен келiсудi қамтамасыз етсiн;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар: Орынбекова Д.К., Кобдалиева Н.М.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года N 882
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1999 года N 908. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 2004 г. N 565 (P040565)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года № 882 P990882_ "Отдельные вопросы осуществления прав владения и пользования государственными пакетами акций и государственными долями участия в хозяйственных товариществах от имени государства" следующие дополнения:
в пункте 1:
1) подпункт 1) дополнить абзацем следующего содержания:
"избрание совета директоров общества, определение его количественного состава и досрочное прекращение полномочий его членов;";
2) дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) с учетом требований законодательства обеспечивать согласование с Комитетом вопросов избрания и досрочного прекращения полномочий первых руководителей (председателей правлений) акционерных обществ;"
2. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан