"Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі Ақпараттық-есептеу орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жекелеген мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 1 шілде N 910
Елдің статистикалық органдарының бірыңғай ақпараттық-есептеу жүйесінің аймақтық деңгейде техникалық және технологиялық жұмыс істеуін қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы Етеді:
1. Қосымшыға сәйкес "Қазақстан Республикасы Статистика жөніндегі
агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" республикалық мемлекеттік
кәсіпорнына еншілес мемлекеттік кәсіпорындар құруға рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі заңдарда
белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 1 шілдедегі
N 910 қаулысына қосымша
"Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі
агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы"  республикалық
мемлекеттік кәсіпорны құратын еншілес мемлекеттік кәсіпорындардың
Тізбесі
1. "Ақмола облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы" еншілес
мемлекеттік кәсіпорны
2. "Ақтөбе облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы" еншілес
мемлекеттік кәсіпорны
3. "Алматы облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы" еншілес
мемлекеттік кәсіпорны
4. "Атырау облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы" еншілес
мемлекеттік кәсіпорны
5. "Шығыс Қазақстан облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы"
еншілес мемлекеттік кәсіпорны
6. "Жамбыл облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы" еншілес
мемлекеттік кәсіпорны
7. "Батыс Қазақстан облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы"
еншілес мемлекеттік кәсіпорны
8. "Қарағанды облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы" еншілес
мемлекеттік кәсіпорны
9. "Қызылорда облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы" еншілес
мемлекеттік кәсіпорны
10. "Қостанай облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы" еншілес
мемлекеттік кәсіпорны
11. "Маңғыстау облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы" еншілес
мемлекеттік кәсіпорны
12. "Павлодар облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы" еншілес
мемлекеттік кәсіпорны
13. "Солтүстік Қазақстан облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы"
еншілес мемлекеттік кәсіпорны
14. "Оңтүстік Қазақстан облысының Статистика жөніндегі есептеу орталығы"
еншілес мемлекеттік кәсіпорны

Об отдельных вопросах Республиканского государственного предприятия "Информационно-вычислительный центр Агентства Республики Казахстан по статистике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1999 года № 910
В целях обеспечения технического и технологического функционирования единой информационно-вычислительной системы статистических органов страны на региональном уровне Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Республиканскому государственному предприятию "Информационно-вычислительный центр Агентства Республики Казахстан по статистике" создать дочерние государственные предприятия согласно приложению.
2. Агентству Республики Казахстан по статистике в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 1999 года № 910
Перечень дочерних государственных предприятий, создаваемых
Республиканским государственным предприятием
"Информационно-вычислительный центр
Агентства Республики Казахстан по статистике"
1. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Акмолинской области"
2. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Актюбинской области"
3. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Алматинской области"
4. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Атырауской области"
5. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Восточно-Казахстанской области"
6. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Жамбылской области"
7. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Западно-Казахстанской области"
8. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Карагандинской области"
9. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Кызылординской области"
10. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Костанайской области"
11.Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Мангистауской области"
12. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Павлодарской области"
13. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Северо-Казахстанской области"
14. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике по Южно-Казахстанской области"

15. "Астана қаласының Статистика жөніндегі есептеу орталығы" еншілес
мемлекеттік кәсіпорны
16. "Алматы қаласының Статистика жөніндегі есептеу орталығы" еншілес
мемлекеттік кәсіпорны.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

15. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике города Астаны"
16. Дочернее государственное предприятие "Вычислительный центр по
статистике города Алматы"
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)