Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасы Үкіметінің арасындағы Қытай Халық Республикасының Қазақстан Республикасына жеңілдікті несие беруі туралы шеңберлі келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 5 шілде N 923
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын жасасу, орындау және күшін жою тәртібі туралы" 1995 жылғы 12 желтоқсандағы N 2679 U952679_ Жарлығының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі ұсынған, Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігімен келісілген және Қытай тарабымен күні бұрын пысықталған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасы Үкіметінің арасындағы Қытай Халық Республикасының Қазақстан Республикасына жеңілдікті несие беруі туралы шеңберлі келісімнің жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қазақстан
Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің
қатысуымен Қытай тарабымен келіссөздер жүргізсін және уағдаластыққа
қол жеткізілуі бойынша бұл ретте Келісімнің жобасына принциптік сипаты
жоқ өзгерістер енгізуге жол беріп Қазақстан Республикасы Үкіметінің
атынан Шеңберлік Келісім жасассын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О подписании Рамочного Соглашения между Правительством Китайской Народной Республикой и Правительством Республики Казахстан о предоставлении Китайской Народной Республикой льготного кредита Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года № 923
В соответствии со статьей 8 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 12 декабря 1995 года № 2679 U952679_ "О порядке заключения, исполнения и денонсации международных договоров Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить представленный Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан, согласованный с Министерством иностранных дел Республики Казахстан и предварительно проработанный с китайской стороной проект Рамочного Соглашения между Правительством Китайской Народной Республикой и Правительством Республики Казахстан о предоставлении Китайской Народной Республикой льготного кредита Республике Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан с участием
Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан провести
переговоры с китайской стороной и по достижении договоренности заключить от
имени Правительства Республики Казахстан указанное Рамочное Соглашение,
допустив при этом внесение в проект Соглашения изменений и дополнений, не
имеющих принципиального характера.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)