Қызылорда қаласының су құбыры-канализация шаруашылығын дамыту және қайта жаңарту жөніндегі жұмыстарды қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 5 шілде N 925. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2000.01.03. N 7 қаулысымен. ~P000007
Қызылорда қаласындағы адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін, экологиялық жағдайды ұшықтыратын, сумен жабдықтау мен канализациядағы күрделі ахуалды ескере отырып және Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы" 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңының 22-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қызылорда облысы әкімінің заңдарда белгіленген тәртіппен Қызылорда қаласындағы су құбыры-канализация шаруашылығы жүйесін дамыту және қайта жаңарту үшін 250 (екі жүз елу) млн. теңге көлемінде заем тарту туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Экономикалық жоспарлау жөніндегі агенттігі жобаның қаржы-экономикалық сараптамасын жүзеге асырсын және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне қорытынды ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
1) заемды тартудың қаржылық шарттарына сараптаманы жүзеге асырсын;
2) мемлекеттік борышты басқарудың шеңберінде жергілікті атқарушы
органдардың заемды тіркеуін және тартудың, өтеудің және қызмет
көрсетудің мониторингін қамтамасыз етсін.
4. Қызылорда облысының әкімі:
1) заем қаражатының мақсатты пайдаланылуын;
2) жергілікті бюджет қаражатынан тартылған заемды өтеуді және
оған қызмет көрсетуді қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О финансировании работ по развитию и реконструкции водопроводно-канализационного хозяйства г. Кызылорды
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года N 925. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 января 2000 г. N 7 ~P000007
Учитывая сложную ситуацию с водоснабжением и канализацией в городе Кызылорде, вызывающую обострение эпидемической обстановки, угрожающей жизни и здоровью людей и в соответствии со статьей 22 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Z990357_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением акима Кызылординской области о привлечении займа в порядке, установленном законодательством, в объеме 250
(двести пятьдесят) млн. тенге для развития и реконструкции системы водопроводно-канализационного хозяйства г. Кызылорды.
2. Агентству Республики Казахстан по экономическому планированию
осуществить финансово-экономическую экспертизу проекта и представить
заключение в Министерство финансов Республики Казахстан.
3. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) осуществить экспертизу финансовых условий привлечения займа;
2) в рамках управления государственным долгом обеспечить регистрацию
и
мониторинг привлечения, погашения и обслуживания займа местным
исполнительным органом.
4. Акиму Кызылординской области обеспечить:
1) целевое использование заемных средств;
2) погашение и обслуживание привлеченного займа из средств местного
бюджета.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)