Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 шілде N 930 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 374 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.03.20. N 374 Қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 шілдедегі N 930 Қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасын және 2, 3-тармақтарын қоспағанда күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 наурыздағы N 207 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1114 қаулысымен .
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1114 қаулысымен .
3) Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық органдарының тiзбесi осы қаулыға қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес бекiтiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2002.10.15. N 1127 қаулысымен .
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру депаратментінің мүліктік және өзге де құқықтары мен міндеттерінің құқықтық мұрагері болып белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі мен Қазақстан Республикасының Экономикалық жоспарлау жөніндегі агенттігі статистикалық және талдаулық ақпаратпен қамтамасыз етілетін мемлекеттік органдардың тізбесінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетін және оның аумақтық органдарын көздесін.
4. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 12 желтоқсандағы N 1751 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 53, 487-құжат);
2) "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментінің жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 қарашадағы N 1135 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 40, 365-құжат).
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
1999 жылғы 5 шiлдедегi
N 930 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлiк және жекешелендіру комитетінiң мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық органдарының тiзбесi <*>

Вопросы Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года N 930. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 374.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.03.2009 № 374.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 1999 года № 207 P990207_ "Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) (Подпункт 1) утратил силу постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1114 )
2) (Подпункт 2) утратил силу постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1114 )
3) перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 15.10.2002 N 1127 P021127_ .
2. Определить Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан правопреемником имущественных и иных прав и обязанностей Департамента государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Агентству Республики Казахстан по статистике и Агентству Республики Казахстан по экономическому планированию предусмотреть в перечне государственных органов, обеспечиваемых статистической и аналитической информацией, Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальные органы.
4. (Пункт 4 утратил силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
5. (Пункт 5 утратил силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 июля 1999 года N 930
Перечень государственных учреждений - территориальных
органов Комитета государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан

1. Астана қаласы мемлекеттiк Мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
2. Ақмола мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
3. Алматы қаласы мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
4. Алматы мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
5. Ақтөбе мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
6. Атырау мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
7. Байқоңыр мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
8. Шығыс Қазақстан мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
9. Жамбыл мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
10. Батыс Қазақстан мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
11. Қарағанды мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
12. Қызылорда мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
13. Қостанай мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
14. Маңғыстау мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
15. Павлодар мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
16. Солтүстiк Қазақстан мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
17. Оңтүстiк Қазақстан мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
18. Арқалық мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аймақтық комитетi
19. Жезқазған мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аймақтық комитетi
20. Жетiсу мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аймақтық комитеті
21. Семей мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аймақтық комитетi.

1. Территориальный комитет государственного имущества и приватизации города Астаны
2. Акмолинский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
3. Территориальный комитет государственного имущества и приватизации города Алматы
4. Алматинский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
5. Актюбинский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
6. Атырауский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
7. Байконырский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
8. Восточно-Казахстанский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
9. Жамбылский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
10. Западно-Казахстанский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
11. Карагандинский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
12. Кызылординский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
13. Костанайский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
14. Мангистауский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
15. Павлодарский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
16. Северо-Казахстанский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
17. Южно-Казахстанский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
18. Аркалыкский региональный комитет государственного имущества и приватизации
19. Жезказганский региональный комитет государственного имущества и приватизации
20. Жетысуский региональный комитет государственного имущества и приватизации
21. Семипалатинский региональный комитет государственного имущества и приватизации.