Республикада тұрғын үй реформасын дамытуды жетілдіру бойынша ұсыныс жасау жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 7 шілде N 938. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 5 тамыздағы N 818 Қаулысымен
Республикада тұрғын үй реформасын дамытуды жетілдіру бойынша ұсыныстыр жасау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мына құрамда комиссия құрылсын:
Павлов Алесандр              - Қазақстан Республикасы
Сергеевич                      Премьер-Министрінің орынбасары,
төраға
Радостовец Николай           - Қазақстан Республикасы Табиғи
Владимирович                   монополияларды реттеу және
бәсекені қорғау агенттігінің
төрағасы, төрағаның орынбасары
Комиссия мүшелері:
Әбітаев Есберген             - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Әбітайұлы                      индустрия және сауда бірінші
вице-министрі
Мәми Қайрат                  - Қазақстан Республикасының Әділет
Әбдіразақұлы                   вице-министрі
Жәмішев Болат                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бидахметұлы                    вице-министрі
Нұрпеисов Қайрат             - Қазақстан Республикасы
Айтмұхамбетұлы                 Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Құрманғалиев Серік           - Қазақстан Республикасының Табиғи
Шолпанқұлұлы                   монополияларды реттеу және
бәсекені қорғау жөніндегі
агенттігінің төрағасының бірінші
орынбасары
Оспанов Бақыт                - Қазақстан Республикасының Ауыл
Сағындықұлы                    шаруашылығы министрлігі Жер
ресурстарын басқару жөніндегі
комитетінің төрағасы
Шардарбеков Шәріпбек         - Қазақстан Республикасының
Шардарбекұлы                   Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Құрылыс істері жөніндегі
комитетінің төрағасы
Тойбазаров Бауыржан          - Қазақстан Республикасының Қаржы
Сайфуллаұлы                    министрлігі Мемлекеттік мүлік және                                   жекешелендіру жөніндегі комитетінің
төрағасы орынбасарының міндетін
атқарушы
Тұрысбеков Мұрат             - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Хамитұлы                       индустрия және сауда министрлігі
Стандарттау, метрология және
сертификаттау жөніндегі комитетінің
төрағасы
Галимов Фарит                - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Хабибрахманович
Дүлқайыров Марат             - Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Тұрғанбекұлы
Алпысбеков Қуаныш            - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Махмұдұлы
Меренков Владимир            - Алматы облысы әкімінің орынбасары
Петрович
Иманқұлов Еділбай            - Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Исламұлы
Мақашев Нұрпейіс             - Атырау облысы әкімінің орынбасары
Мақашұлы
Бергенов Әділқазы            - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
Сәдуақасұлы                    орынбасары
Бижанов Керімжан             - Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Кісенбайұлы
Маючий Александр             - Батыс Қазақстан облысы әкімінің
Федорович                      орынбасары
Мұхамеджанов Камалкен        - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Ескендірұлы
Мейстер Виктор               - Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Викторович
Кенжебаев Темірхан           - Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Берғалиұлы
Бүркітбаев Жамбыл            - Манғыстау облысы әкімінің орынбасары
Әкімұлы
Рюмкин Александр             - Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Васильевич
Сұлтанов Ерік                - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Хамзаұлы                       орынбасары
Орман Анарбек                - Онтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Оңғарбайұлы                    орынбасары
Байтасов Болат               - Республикалық үй-жайлардың меншік
Бақтыгерейұлы                  иелері кооперативтері ассоциациясының
президенті
Худяков Сергей               - Петропавл үй-жайлардың меншік
Герольдович                    иелері кооперативтері ассоциациясының
директоры
Итәлиев Айтқали              - Ақтөбе үй-жайлардың меншік
Рахымұлы                       иелері кооперативтері ассоциациясының
президенті
Семикопенко Нина             - Астана қаласының "Молодежный"
Михайловна                     үй-жайлардың меншік иелері
кооперативтері ассоциациясының
төрағасы

О создании комиссии по выработке предложений по совершенствованию развития жилищной реформы в республике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 1999 года N 938. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 5 августа 2005 года N 818 (P050818)
В целях выработки предложений по совершенствованию развития жилищной реформы в республике Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать комиссию в следующем составе:
Павлов Александр Сергеевич      - Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан, председатель
Радостовец Николай Владимирович - Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции,
заместитель председателя
Члены комиссии:
Абитаев Есберген Абитаевич       - первый вице-Министр энергетики,
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Мами Кайрат Абдразакович         - вице-Министр юстиции Республики Казахстан
Жамишев Болат Бидахметович       - вице-Министр финансов Республики Казахстан
Нурпеисов Кайрат Айтмухамбетович - вице-Министр государственных доходов
Республики Казахстан
Курмангалиев Серик Шолпанкулович - первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий и
защите конкуренции
Оспанов Бахыт Сагандыкович       - Председатель Комитета по управлению
земельными ресурсами Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Шардарбеков Шарипбек             - Председатель Комитета по делам
Шардарбекович                      строительства Министерства энергетики,
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Тойбазаров Бауржан Сайфуллаевич  - и.о.зам. Председателя Комитета по
государственному имуществу и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Турспеков Мурат Хамитович        - Председатель Комитета по стандартизации,
метрологии и сертификации Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Галимов Фарит Хабибрахманович    - заместитель акима г. Астаны
Дулкаиров Марат Турганбекович    - заместитель акима г. Алматы
Алпысбеков Куаныш Махмудович     - заместитель акима Акмолинской области
Меренков Владимир Петрович       - заместитель акима Алматинской области
Иманкулов Идильбай Исламович     - заместитель акима Актюбинской области
Макашев Нурпеис Макашевич        - заместитель акима Атырауской области
Бергенев Адылгазы Садвокасович   - заместитель акима Восточно-Казахстанской
области
Бижанов Керимжан Ксенбаевич      - заместитель акима Жамбылской области
Маючий Александр Федорович       - заместитель акима Западно-Казахстанской
области
Мухамеджанов Камалкин              - заместитель акима Карагандинской
Ескендерович                       области
Мейстер Виктор Викторович        - заместитель акима Костанайской области
Кенжебаев Темирхан Бергалиевич   - заместитель акима Кызылординской области
Буркитбаев Жамбыл Акимович       - заместитель акима Мангистауской области
Рюмкин Александр Васильевич      - заместитель акима Павлодарской области
Султанов Ерик Хамзинович         - заместитель акима Северо-Казахстанский
области
Орман Анарбек Онгарбаевич        - заместитель акима Южно-Казахстанской
области
Байтасов Болат Бахтыгереевич     - президент Республиканской ассоциации
кооперативов собственников помещений
Худяков Сергей Герольдович       - директор Петропавловской ассоциации КСК
Италиев Айткали Рахимович        - президент Актюбинской ассоциации КСК
Семикопенко Нина Михайловна      - председатель КСК "Молодежный" г. Астаны

2. Комиссияның міндеті коммуналдық қызмет көрсетулерді берушілердің, үй-жайлардың меншік иелері кооперативтерінің, пәтерлердің жекелеген меншік иелерінің, сондай-ақ жергілікті атқарушы органдардың өзара қарым-қатынастарын айқындайтын нормативтік құқықтық актілірдің жобасын әзірлеу деп белгіленсін.
3. Комиссияның жұмыс органының функциясы Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекені қорғау жөніндегі агенттігіне жүктелсін.
4. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 17 тамыздағы N 155 өкімінің күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған қүнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Определить задачей Комиссии разработку проектов нормативных правовых актов, определяющих взаимоотношения поставщиков коммунальных услуг, кооперативов собственников помещений, отдельных собственников квартир, а также местных исполнительных органов.
3. Функции рабочего органа Комиссии возложить на Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции.
4. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 августа 1998 года № 155.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан