Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 тамыздағы N 816 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 шілде N 950. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.11.18. N 1752 қаулысымен. ~P991752
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Ганновер қаласындағы (ГФР) "ЭКСПО-2000"
Бүкілдүниежүзілік көрмесіне қатысуын ұйымдастыру жөніндегі
қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы
31 тамыздағы N 816
P980816_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1998 ж., N 29, 259-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға қосымша қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 9 шілдедегі
N 950 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының "ЭКСПО-2000"
Бүкілдүниежүзілік көрмесіне дайындық және
оған қатысу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің
Құрамы
Балғымбаев            - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Өтепұлы          Премьер-Министрі, төраға
Әблязов               - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Мұхтар Қабылұлы         индустрия және сауда министрі, төрағаның
орынбасары
Тілеубердин           - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Алтай Абылайұлы         Кеңсесінің Басшысы, төрағаның
орынбасары
Ұйымдастыру комитетінің мүшелері:
Жандосов              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ораз Әлиұлы             орынбасары - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Тоқаев                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Қасымжомарт             орынбасары - Қазақстан Республикасының
Кемелұлы                Сыртқы істер министрі
Кәрібжанов            - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Жәнібек Сәлімұлы        орынбасары - Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Асанбаев              - Қазақстан Республикасының Германиядағы
Ерік Мағзұмұлы          Төтенше және Өкілетті Елшісі
Бүркітбаев            - Қазақстан Республикасының Көлік,
Серік Мінуарұлы         коммуникациялар және туризм министрі
Дәукеев               - Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар
Серікбек                және қоршаған ортаны қорғау министрі
Жүсіпбекұлы
Қанапиянов            - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Сержан Мұсақанұлы       Кеңсесі Сыртқы экономикалық байланыстар
және хаттама бөлімінің меңгерушісі, жауапты
хатшы
Көшербаев             - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау,
Қырымбек Елеуұлы        білім және спорт министрі
Мұқаметжанов          - Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Бауыржан Әлімұлы
Сәрсенбаев            - Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат
Алтынбек                және қоғамдық келісім министрі
Сәрсенбайұлы
Школьник              - Қазақстан Республикасының Ғылым және
Владимир Сергеевич      жоғары білім министрі
Өтембаев              - Қазақстан Республикасының Стратегиялық
Ержан Әбілқайырұлы      жоспарлау және реформалар жөніндегі
агенттігінің төрағасы (келісім бойынша)
Жақсалиев             - Қазақстан Республикасы Стратегиялық
Бақытжан                жоспарлау және реформалар жөніндегі
Мұхамбетқалиұлы         агенттігінің Экономикалық саясат және арнайы
бағдарламалар департаменті директорының
орынбасары (келісім бойынша)
Зверьков              - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Вадим Павлович          министрлігі Халықаралық экономикалық
ынтымақтастық департаментінің директоры
Сұраншинова           - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Гүлзада Битөлекқызы     Кеңсесі Сыртқы экономикалық байланыстар
және хаттама бөлімінің консультанты
Жүндібаев             - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Валерий Ермекбайұлы     индустрия және сауда министрлігі Жиынтық
талдама және бақылау басқармасының бастығы
Етекбай               - "Эйр Қазақстан" ЖАҚ-ның президенті
Ербол Ғабидуәлиұлы      (келісім бойынша)
Қаппаров              - "Қазақойл" ҰМК ЖАҚ-ның президенті
Нұрлан Жамбылұлы        (келісім бойынша)
Құлыбаев              - "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөніндегі
Тимур Асқарұлы          ЖАҚ-ның президенті (келісім бойынша)
Мәсімов               - Қазақстанның акционерлік Халықтық Жинақ
Кәрім Қажымқанұлы       Банкі басқармасының төрағасы (келісім бойынша)
Рақышев               - Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсіп
Хамит Қошанұлы          палатасының төрағасы (келісім бойынша)
Сүбіханбердин         - "Қазкоммерцбанк" ААҚ-ы басқармасының
Нұржан Сәлкенұлы        төрағасы (келісім бойынша)
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1998 года N 816
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года N 950 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 ноября 1999 г. N 1752 ~P991752
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1998 года № 816 P980816_ "О дополнительных мерах по организации участия Республики Казахстан на Всемирной выставке "ЭКСПО-2000" в городе Ганновере (Германия)" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 29, ст.259) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 июля 1999 года № 950
Состав
организационного комитета по подготовке
экспозиции и участию Республики Казахстан
на Всемирной выставке "ЭКСПО-2000"
Балгимбаев                - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Нурлан Утебович             председатель
Аблязов                   - Министр энергетики, индустрии и
Мухтар Кабулович            торговли Республики Казахстан,
заместитель председателя
Тлеубердин                - Руководитель Канцелярии Премьер-Министра
Алтай Аблаевич              Республики Казахстан, заместитель
председателя
Члены организационного комитета:
Джандосов                - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ураз Алиевич               Казахстан - Министр финансов Республики
Казахстан
Токаев                   - Заместитель Премьер-Министра Республики -
Касымжомарт Кемелевич      Министр иностранных дел Республики Казахстан
Карибжанов               - Заместитель Премьер-Министра Республики
Жаныбек Салимович          Казахстан - Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Асанбаев                 - Чрезвычайный и Полномочный Посол Республики
Ерик Магзумович            Казахстан в Германии
Буркитбаев               - Министр транспорта, коммуникаций и туризма
Серик Минаварович          Республики Казахстан
Даукеев                  - Министр природных ресурсов и охраны
Серикбек Жусупбекович      окружающей среды Республики Казахстан
Канапьянов               - заведующий Отделом внешнеэкономических
Сержан Мусаханович         связей и протокола Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан, ответственный
секретарь
Кушербаев                - Министр здравоохранения, образования и
Крымбек Елеуович           спорта Республики Казахстан
Мухамеджанов             - Министр юстиции Республики Казахстан
Бауржан Алимович
Сарсенбаев               - Министр культуры, информации и общественного
Алтынбек Сарсенбаевич      согласия Республики Казахстан
Школьник                 - Министр науки и высшего образования
Владимир Сергеевич         Республики Казахстан
Утембаев                 - Председатель Агентства по стратегическому
Ержан Абулхаирович         планированию и реформам Республики
Казахстан (по согласованию)
Джаксалиев Бахытжан      - заместитель директора Департамента
Мухамбеткалиевич           экономической политики и специальных программ
Агентства по стратегическому планированию и
реформам Республики Казахстан
(по согласованию)
Зверьков                 - директор Департамента международного
Вадим Павлович             экономического сотрудничества Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Суранчинова              - консультант отдела внешнеэкономических связей
Гульзада Битолековна       и протокола Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Джундибаев               - начальник управления сводного анализа и
Валерий Ермекбаевич        контроля Министерства энергетики, индустрии
и торговли Республики Казахстан
Етекбай                  - президент ЗАО "Эйр Казахстан"
Ербол Габдуалиевич         (по согласованию)
Каппаров                 - президент ЗАО "ННК "Казахойл"
Нурлан Джамбулович         (по согласованию)
Кулибаев                 - президент ЗАО по транспортировке нефти
Тимур Аскарович            "КазТрансОйл" (по согласованию)
Масимов                  - председатель правления Акционерного
Карим Кажимканович         Народного Сберегательного Банка Казахстана
(по согласованию)
Ракишев                  - председатель Торгово-промышленной палаты
Хамит Кошанович            Республики Казахстан
Субханбердин             - председатель правления ОАО "Казкоммерцбанк"
Нуржан Салькенович         (по согласованию)
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)