Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 қаңтардағы N 18 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 10 шілде N 955
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кең ауқымды ядролық сынаққа қарсы Альянстың ІІІ Конгресін өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 қаңтардағы N 18 P990018_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "1999 жылғы ақпанның 24-26 аралығында" деген сөздер "1999 жылғы қазанның 19-21 аралығында" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Қазақстан
Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Ядролық физика
институты өткізетін Кең ауқымды ядролық сынаққа қарсы Альянстың ІІІ
Конгресіне дайындыққа және оны өткізуге байланысты іс-шараларды
қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім
министрлігіне 7 (жеті) миллион 500 (бес жүз) мың теңге бөлінсін."
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Кобдалиева Н.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 1999 года № 18
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 1999 года № 955
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 1999 года № 18 P990018_ "О проведении III Конгресса Глобального Антиядерного Альянса" следующие изменения:
в пункте 1 слова "с 24 по 26 февраля" заменить словами "с 19 по 21 октября";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Выделить Министерству науки и высшего образования Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан 7 (семь) миллионов 500 (пятьсот) тысяч тенге для финансирования мероприятий, связанных с подготовкой и проведением III Конгресса Глобального Антиядерного Альянса, проводимого Институтом ядерной физики Министерства науки и высшего
образования Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)