Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 шілде N 961
Республиканың оңтүстік шекарасы бойында кеден бекеттерін нығайту,
жарақтандыру және жайластыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі
қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитетіне кеден бекеттерінің
құрылысын салуға және оны нығайтуға 150 000 000 (жүз елу миллион) теңге
бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 1999 года № 961
В целях укрепления, оснащения и обустройства таможенных постов вдоль южных границ республики Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан 150 000 000 (сто пятьдесят миллионов) тенге на строительство и укрепление таможенных постов.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)