Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 шілдедегі N 912 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 14 шілде N 972
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы Үкіметтерінің арасындағы Нарын-Сырдария су қоймалары каскадының су-энергетика ресурстарын кешенді пайдалану жөніндегі келісімді іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы1 шілдедегі N 912 P990912_ қаулысына мынадай өзгерту енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы үкіметтерінің арасындағы Нарын-Сырдария су қоймалары каскадтарының су-энергетика ресурстарын кешенді пайдалану жөніндегі келісімге сәйкес электр энергиясы мен көмірді беруге келісім-шарт жасасқан Қазақстан Республикасының шаруашылық жүргізу субъектілері үшін 1999 жылдың 1 шілдесінен 31 тамызына дейін:
Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасынан Бішкек қаласының
жылу-электр орталықтарына қарағанды көмірін тасымалдаудың темір жол
тарифтеріне;"
"KEGOC" ААҚ-ы жүйелері бойынша қырғыз электр энергиясын
тасымалдау тарифтеріне 50 % көлемде жеңілдік белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Кобдалиева Н.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1999 года № 912
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 1999 года № 972
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1999 года № 912 P990912_ "О реализации Соглашения между Правительствами Республики Казахстан и Кыргызской Республики по комплексному использованию водно-энергетических ресурсов Нарын-Сырдарьинского каскада водохранилищ" изменение:
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Установить с 1 июля по 31 августа 1999 года для хозяйствующих субъектов Республики Казахстан, заключивших контракты на поставку электроэнергии и угля в соответствии с Соглашением между Правительствами Республики Казахстан и Кыргызской Республики по комплексному использованию водно-энергетических ресурсов Нарын-Сырдарьинского каскада водохранилищ", скидку в размере 50 % с:
железнодорожных тарифов на транспортировку карагандинского угля,
поставляемого из Республики Казахстан на ТЭЦ города Бишкека Кыргызской
Республики;
тарифа на транспортировку кыргызской электроэнергии по сетям ОАО
"КЕGОС".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 июля 1999 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Сельдемирова И.)