2000 жылға арналған негізгі бюджеттік көрсеткіштер туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 14 шілде N 974
Қазақстан Республикасы Президентінің "2000 жылға арналған республикалық бюджет жобасын дайындау туралы" 1999 жылғы 20 сәуірдегі N 116 U990116_ Жарлығының 5-тармағын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған 2000 жылға арналған республикалық бюджеттің жобасын қалыптастыру жөніндегі бюджет комиссиясы ұсынған 2000 жылға арналған негізгі бюджеттік көрсеткіштер бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі "2000 жылға
арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
жобасын әзірлеу кезінде осы қаулымен бекітілген негізгі бюджеттік
көрсеткіштерді ескерсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 14 шілдедегі
N 974 қаулысымен
бекітілген
2000 жылға арналған негізгі бюджеттік көрсеткіштер
___________________________________________________________________
2000 ж.       2000 ж.
№І нұсқасы       ІІ нұсқасы
ІЖӨ:
- млрд. теңгемен                      2 117,4         2 128,0
- нақты мәндегі ІЖӨ, %-пен            100,5           101,0
Тұтыну бағасының индексі, %-пен
- жылына орташа есеппен                15,0             15,0
Теңгенің АҚШ долларына шаққандағы
бағамы
- жылына орташа есеппен               157,0           157,0
республикалық бюджеттің тапшылығы,
млрд. теңге                           63,5            63,8
- ІЖӨ-ге %-пен                         3,0             3,0
Жекешелендіруден түскен түсімдерсіз   122,8           123,4
республикалық бюджеттің тапшылығы,
млрд. теңге
- ІЖӨ-ге %-пен                        5,8             5,8
Республикалық бюджетке жекешелен-     59,3            59,6
діруден түскен түсімдер, млрд. теңге
- ІЖӨ-ге %-пен                         2,8            2,8
Мемлекеттік бюджеттің түсімдері,      447,0           452,6
млрд. теңге
- ІЖӨ-ге %-пен                        21,0            21,3
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Кобдалиева Н.

Об основных бюджетных показателях на 2000 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 1999 года № 974
В целях реализации пункта 5 Указа Президента Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года № 116 U990116_ "О подготовке проекта республиканского бюджета на 2000 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые основные бюджетные показатели на 2000 год,
представленные Бюджетной комиссией по формированию проекта республиканского
бюджета на 2000 год.
2. Министерству финансов Республики Казахстан при разработке проекта
Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год"
исходить из основных бюджетных показателей, утвержденных настоящим
постановлением.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
Постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 июля 1999 года № 974
Основные бюджетные показатели на 2000 год
----------------------------------------------------------------------
!    2000 г.   !     2000 г.
!   I вариант  !    II вариант
----------------------------------------------------------------------
ВВП:
- в млрд. тенге                           2 117, 4        2 128, 0
- ВВП в реальном выражении, в %             100, 5          101, 0
Индекс потребительских цен, в %
- в среднем за год                           15, 0           15, 0
Курс тенге к доллару США
- в среднем за год                          157, 0          157, 0
Дефицит республиканского бюджета,
млрд. тенге                                  63, 5           63, 8
- в % к ВВП                                   3, 0            3, 0
Дефицит республиканского бюджета без        122, 8          123, 4
поступлений от приватизации, млрд.тенге
- в % к ВВП                                   5, 8            5, 8
Поступления от приватизации в
республиканский бюджет, млрд. тенге          59, 3           59, 6
- в % к ВВП                                   2, 8            2, 8
Поступления государственного бюджета,
млрд. тенге                                 447, 0          452, 6
- в % к ВВП                                  21, 0           21, 3
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)