Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 шілдедегі N 957 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 шілде N 976. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 сәуірдегі N 307 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.04.21 N 307 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Алматы халықаралық әуежайы" ашық акционерлік қоғамының аэровокзалының өртенуін тексеру жөнінде Үкімет комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 шілдедегі N 957 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
"Алматы халықаралық әуежайы" ашық акционерлік қоғамының аэровокзалының өртенуін тексеру жөніндегі Үкімет комиссиясының құрамына:
Нам - Қазақстан Республикасы Әділет Александр Григорьевич министрлігінің Сот сараптамасы орталығының бөлім бастығы енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар: Қобдалиева Н. Омарбекова А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 1999 года N 957
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1999 года N 976. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21 апреля 2006 года N 307
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1999 года N 976 утратило силу постановлением Правительства РК от 21 апреля 2006 года N  307 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 1999 года № 957   P990957_   "О создании Правительственной комиссии по расследованию пожара аэровокзала открытого акционерного общества "Международный аэропорт Алматы" следующее дополнение:
в пункте 1:
ввести в состав Правительственной комиссии по расследованию пожара аэровокзала открытого акционерного общества "Международный аэропорт Алматы":
Нама                           - начальника отдела Центра судебной
Александра Григорьевича          экспертизы Министерства юстиции
Республики Казахстан
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан