Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 23 сәуірдегі N 449 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 шілде N 984
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Мемлекеттік мүлікті жекешелендіру мәселелері" туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 23 сәуірдегі N 499
P960499_
қаулысы;
2) "Реформалауды тереңдету және Қазақстан Республикасының уран
өнеркәсібі мен атом энергетикасын одан әрі дамыту жөніндегі жөніндегі
шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 22
қарашадағы N 1340
P961340_
қаулысының 8-тармағының екінші-жетінші абзацтары.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Кобдалиева Н.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1996 года № 499
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1999 года № 984
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1996
года № 499
P960499_
"Вопросы приватизации государственного имущества";
2) абзацы второй - седьмой пункта 8 постановления Правительства
Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года № 1430
P961430_
"О мерах по
углублению реформ и дальнейшему развитию урановой промышленности и атомной
энергетики Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)