Мемлекеттік қабылдау комиссиясын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 шілде N 1006. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 5 тамыздағы N 818 Қаулысымен
Астана қаласы, Абай даңғылы, 57 және Бейбітшілік көшесі, 11  мекен-жайда орналасқан Қазақстан Республикасының жоғары мемлекеттік органдарының ғимараттарын пайдалануға қабылдау үшін Қазақстан  Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мына құрамда Мемлекеттік қабылдау комиссиясы құрылсын:
Шардарбеков          - Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия
Шәріпбек               және сауда министрлігінің Құрылыс жөніндегі
Шардарбекұлы           комитетінің төрағасы, төраға
Нұрпейісов Болат     - Қазақстан Республикасының Президенті Іс
Ғазизұлы               Басқарушысының орынбасары, төрағаның
орынбасары (келісім бойынша)
Мұсатаев Мұрат       - Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар
Хабдылжаппарұлы        және қоршаған ортаны қорғау вице-министрі
Дружинин Анатолий    - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Михайлович             комитеті төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Құлмаханов Шалбай    - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
жөніндегі агенттігінің төрағасы
Баекенов Болат       - Қазақстан Республикасының Президенті Күзет
Әбдірахманұлы          қызметінің бастығы (келісім бойынша)
Ахунов Салтан        - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Талғатұлы              комитетінің жанындағы Үкіметтік байланыс
агенттігінің директоры (келісім бойынша)
Коржов Андрей        - Қазақстан Республикасының Президенті Іс
Иванович               Басқарушысының орынбасары (келісім бойынша)
Дерновой Анатолий    - Қазақстан Республикасы Президентінің Іс
Григорьевич            Басқармасы Медициналық орталығының бастығы
(келісім бойынша)
Галимов Фарит        - Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары
Хабибрахманұлы
Бэджет Паколли       - "Мабетекс" фирмасының президенті (келісім                             бойынша)
Африм Паколли        - "Мабетекс" фирмасының вице-президенті
(келісім бойынша)
Бекболатов Шәміл     - "Қазақстан жолдары" акционерлік компаниясы"
Хайроллаұлы             акционерлік қоғамының президенті (келісім                            бойынша)
Жуков Виктор         - "Қазжолқұрылыс" фирмасы" жауапкершілігі
Леонидович             шектеулі серіктестігінің бас директоры
(келісім бойынша)
Сақыпов Нұрлан       - "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының
Заркешұлы              президенті (келісім бойынша)
Әшімбаев Марат       - Қазақ сейсмикалық беріктілік және
Өмірзақұлы             сәулет мемлекеттік ғылыми-зерттеу
және жобалау-конструкторлық институтының
директоры
Монтақаев Қалдыбай   - Қазақстан Республикасы Сәулетшілер одағының
Жұмағалиұлы            төрағасы, жоғары мемлекеттік органдар
объектілері жобаларының бас сәулетшісі
Исмаилов Бектұр      - "Алматыгипрогор" акционерлік қоғамының
Мәлікұлы               атқарушы директоры (келісім бойынша)

О создании Государственной приемочной комиссии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 1006. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 5 августа 2005 года N 818 (P050818)
Для принятия в эксплуатацию зданий высших государственных органов Республики Казахстан, расположенных в городе Астане по проспекту Абая, 57 и по улице Мира, 11, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Государственную приемочную комиссию в следующем составе:
Шардарбеков Шарипбек     - Председатель Комитета по делам строительства
Шардарбекович             Министерства энергетики, индустрии и торговли,
председатель
Нурпеисов Булат          - заместитель Управляющего Делами Президента
Газизович                Республики Казахстан, заместитель председателя
(по согласованию)
Мусатаев Мурат           - вице-Министр природных ресурсов и охраны
Хабдылжаппарович           окружающей среды Республики Казахстан
Дружинин Анатолий        - заместитель Председателя Комитета национальной
Михайлович                 безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Кулмаханов Шалбай        - Председатель Агентства Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям
Баекенов Болат           - Начальник Службы охраны Президента Республики
Абдрахманович              Казахстан (по согласованию)
Ахунов Салтан            - Директор Агентства правительственной связи
Талгатович                 при Комитете национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Коржов Андрей            - заместитель Управляющего Делами Президента
Иванович                   Республики Казахстан (по согласованию)
Дерновой Анатолий        - Начальник Медицинского центра Управления
Григорьевич                Делами Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Галимов Фарид            - первый заместитель акима города Астаны
Хабибрахманович
Бэджет Паколли           - президент фирмы "Мабетекс" (по согласованию)
Африм Паколли            - вице-президент фирмы "Мабетекс" (по согласованию)
Бекбулатов Шамиль        - президент акционерного общества "Акционерная
Хайруллович                компания "Казахстан жолдары" (по согласованию)
Жуков Виктор             - генеральный директор товарищества с
Леонидович                 ограниченной ответственностью "фирма "Казжол
курылыс" ( по согласованию)
Сакипов Нурлан           - президент акционерного общества "Казахтелеком"
Заркешович                 (по согласованию)
Ашимбаев Марат           - директор Казахского государственного научно-
Умурзакович                исследовательского и проектно-конструкторского
института сейсмостойкости и архитектуры
Монтахаев Калдыбай       - Председатель Союза архитекторов Республики
Жумагалиевич               Казахстан, главный архитектор проекта объектов
высших государственных органов
Исмаилов Бектур          - Исполнительный директор акционерного общества
Маликович                  "Алматыгипрогор" (по согласованию)

2. Мемлекеттік қабылдау комиссиясы Қазақстан Республикасының жоғарғы мемлекеттік органдарының қоса беріліп отырған тізбесіне сәйкес объектілерді пайдалануға қабылдап алу актісін Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің бекітуіне ұсынсын.<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2000.03.27. N 445  қаулысымен .
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 20 шілдедегі
N 1006 қаулысына
қосымша
Астана қаласында орналасқан жоғары мемлекеттік органдар
объектілерінің тізбесі
1. Абай даңғылы, 57 мекен-жайда орналасқан Қазақстан Республикасы Парламентінің ғимараты;
2. Бейбітшілік көшесі, 11 мекен-жайда орналасқан Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі мен Қазақстан Республикасының  Премьер-Министрі ғимараты.

2. Государственной приемочной комиссии представить на утверждение в Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан акт приемки в эксплуатацию объектов согласно прилагаемому перечню высших государственных органов Республики Казахстан. <*>
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления Правительства РК от 27 марта 2000 г. N 445 P000445_ .
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства                                            Республики Казахстан
от 20 июля 1999 года № 1006
Перечень объектов высших государственных
органов, расположенных в городе Астане
1. Здание Парламента Республики Казахстан по проспекту Абая, 57;
2. Здание Администрации Президента Республики Казахстан и
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан по улице Мира, 11.