Бақыршық тау-кен өндіру кәсіпорнына қатысудың мемлекеттік үлесі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 21 шілде N 1026
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен "Сентрал Эйшен Майнинг Лимитед" компаниясының арасындағы даулы мәселелерді реттеу мақсатында Қазақстан республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Сентрал Эйшен Майнинг Лимитед" компаниясының "Бақыршық тау-кен өндіру кәсіпорны" (Бақыршық тау-кен өндіретін бірлескен кәсіпорын) ЖШС-на қатысу үлесін "Бақыршық тау-кен өндіру кәсіпорны" ЖШС-дегі компанияның 60% қатысу үлесінің төленбеген құнының есебіне, мұнымен бір мезгілде 1996 жылғы 13 желтоқсандағы сатып алу-сату шартында көзделген инвестициялар сомасын 150 (жүз елу) миллион АҚШ долларынан 105 (жүз бес) миллион АҚШ долларына кеміте отырып, 30% мөлшерінде Қазақстан Республикасының меншігіне қайтару туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті:
1) "Сентрал Эйшен Майнинг Лимитед" компаниясынан осы қаулының 1-тармағында көрсетілген қатысу үлесін Қазақстан Республикасына беру жөніндегі қажетті рәсімдерді жүргізсін және "Сентрал Эйшен Майнинг Лимитед" компаниясы қол қойған 1996 жылғы 13 желтоқсандағы Сатып алу-сату шартына осы қаулының 1-тармағынан туындайтын тиісті өзгерістер енгізсін;
2)
Ескерту. 2)-тармақша алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.10.09. N 1304
P011304_
қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрі О.Ә. Жандосовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Кобдалиева Н.

О государственной доле участия в Бакырчикском горнодобывающем предприятии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 1999 года № 1026
В целях урегулирования спорных вопросов между Правительством Республики Казахстан и компанией "Сентрал Эйшен Майнинг Лимитед" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением компании "Сентрал Эйшен Майнинг Лимитед" о возврате в собственность Республики Казахстан доли участия в ТОО "Бакырчикское горнодобывающее предприятие" (Бакырчикское горнодобывающее совместное предприятие) в размере 30% в счет невыплаченной стоимости 60% доли участия компании в ТОО "Бакырчикское горнодобывающее совместное предприятие" с одновременным уменьшением суммы инвестиции, предусмотренных Договором купли-продажи от 13 декабря 1996 года, со 150 (сто пятьдесят) миллионов долларов США до 105 (сто пять) миллионов долларов США.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан:
1) провести необходимые процедуры по передаче Республике Казахстан от компании "Сентрал Эйшен Майнинг Лимитед" доли участия, указанной в пункте 1 настоящего постановления, и внести соответствующие изменения, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления, в Договор купли-продажи от 13 декабря 1996 года, подписанный с компанией "Сентрал Эйшен Майнинг Лимитед";
2) (подпункт 2) исключен - постановлением Правительства РК от 9
октября 2001 г. N 1304
P011304_
)
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов
Джандосова У.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Склярова И.)