Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 шілде N 1047. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N 434 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Кредиторлық берешектi өтеудi ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569  қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 1999 жылға арналған республикалық бюджетке кредиторлық берешектердi өтеудiң тәртiбi туралы ережеде:
8-тармақтың бiрiншi абзацындағы "бiр" деген сөз алынып тасталсын;
12-тармақта:
үшiншi абзацтағы соңғы сөйлем алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы төртiншi абзацпен толықтырылсын:
"Анықтамада Астана қаласындағы салық органдарында 1999 жылғы 1 қаңтарға дейiн тiркелген берушiлер бойынша негiзгi борыш өсiмақылар және айыппұлдар көрсетiле және берешектердiң сомасын Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астана қаласының арнайы экономикалық аймағын құру туралы" 1996 жылғы 9 қазандағы N 3127 Жарлығымен  бекiтiлген Астана қаласының арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде белгiленген 1999 жылға арналған нормативтер бойынша республикалық бюджет пен Астана қаласы бюджетiнiң арасында бөлiне отырып, төлемнiң әрбiр түрi бойынша берешектiң жалпы сомасы көрсетiледi.";
46-тармақтың екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бұл ретте төлем тапсырмасында мынадай деректемелердi көрсету мiндеттi:
МФО;
шоттың нөмiрi;
берушiнiң (салық төлеушiнiң) атауы;
реттік нөмірімен бірге тоғыз мәнді тіркеу коды, "Кредиторлық берешекті өтеу" деген сөздер және төлемді тағайындаудың мәтіндік  кеңістігіндегі төлемдердің түрлері бойынша сомалар; төлем тағайындау коды (107101);
шығыстардың он мәнді коды (бюджеттік ұйымдар үшін);
төлемнің жалпы сомасы.";
50-тармақтағы "қазынашылықтың аумақтық органының растауында" деген сөздер "төлем тапсырмасында" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569

Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года N 1047. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434 (P050434).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.05.2005 № 434.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года № 569 P990569_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" следующие изменения и дополнения:
в Правилах о порядке погашения кредиторской задолженности в республиканский бюджет на 1999 год, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце первом пункта 8 слово "одна" исключить;
в пункте 12:
в абзаце третьем последнее предложение исключить;
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"По поставщикам, зарегистрированным в налоговых органах в городе Астане до 1 января 1999 года, в справке указывается общая сумма задолженности по каждому виду платежа с указанием основного долга, пени и штрафов и разделением суммы задолженности между республиканским бюджетом и бюджетом города Астаны по нормативам на 1999 год, установленным Положением о специальной экономической зоне города Астаны, утвержденным Указом Президента Республики Казахстан от 9 октября 1996 года № 3127 U963127_ "О специальной экономической зоне города Астаны".";
абзац второй пункта 46 изложить в следующей редакции:
"при этом в платежном поручении обязательно указание следующих реквизитов;
МФО;
номер счета;
наименование поставщика (налогоплательщика);
девятизначный код регистрации с порядковым номером, слова "Погашение кредиторской задолженности" и суммы по видам платежей в текстовом пространстве назначения платежа;
код назначения платежа (107101);
десятизначный код расходов (для бюджетных организаций);
общая сумма платежа.";
в пункте 50 слова "в подтверждении территориального органа казначейства" заменить словами "в платежном поручении".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан