"Алматыметроқұрылыс" ашық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 шілде N 1049
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңдарда белгiленген тәртiппен "Кредиторлық берешектi өтеудi ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 P990569_ қаулысымен бекiтiлген 1999 жылы республикалық бюджетке несиелiк берешектердi қайтару тәртiбi туралы ереженiң күшiнiң қолданылуын "Алматыметроқұрылыс" ашық акционерлiк қоғамына (бұдан әрi - Қоғам), Қоғамның республикалық бюджеттен нысаналы түрде қаржыландырылған Алматы қаласындағы метрополитен құрылысына байланысты қызметтi ғана жүзеге асырғандығын ескере отырып, қамтамасыз етсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.

Отдельные вопросы открытого акционерного общества "Алматыметрокурылыс"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года № 1049
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить распространение действия Правил о порядке погашения кредиторской задолженности в республиканский бюджет на 1999 год, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года № 569 P990569_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" на открытое акционерное общество "Алматыметрокурылыс" (далее Общество), с учетом того, что Общество осуществляло деятельность, связанную только со строительством метрополитена в городе Алматы, которая финансировалась целевым назначением
из республиканского бюджета.
Ввести настоящее постановление в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Цай Л.)