Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы 15 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 шілде N 1050
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылға арналған заң
жобалары жұмысының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 23 ақпандағы N 157
P990157_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылға арналған заң жобалары жұмысының жоспарында:
реттік нөмірі 33-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 53-1-жолмен толықтырылсын:
"53-1. Қазақстан Республи.    Әділетмині қазан қараша желтоқсан"
касының Әкімшілік-
құқық бұзушылық
туралы кодексі
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Кобдалиева Н.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года № 157
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года № 1050
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23
февраля 1999 года № 157
P990157_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 1999 год" следующие изменение и
дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
1999 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 33, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 53-1, следующего содержания:
"53-1 Кодекс Республики  Минюст  октябрь ноябрь декабрь
Казахстан об
административных
правонарушениях                                          ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Склярова И.)