Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1993 жылғы 20 шілдедегі N 630 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 23 шілде N 1052. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.03.01. N 187 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Әкiмшiлiк шығыстарды қысқарту және 1999 жылғы мемлекеттiк бюджеттiң кiрiс бөлiгiн ұлғайту жөнiндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 1 ақпандағы N 5
өкiмiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қызмет бабымен шетелге шығудың тәртiбi мен шетелдiк iссапарларға валюта қаржысының жұмсалуын бақылауды күшейту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1993 жылғы 20 шiлдедегі N 630  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1993 ж., N 29, 352-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қызмет бабымен шетелге шығудың тәртiбi туралы ережеде:
5-тармақтағы "ұйымдардың басшылары" деген сөздерден кейiн "мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен жүзеге асырылатын iссапарларды қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. "Лауазымды тұлғаларды мемлекеттiк бюджеттің қаражаты есебiнен шетелге iссапарға жiберу Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешімдерi бойынша жүзеге асырылады".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1993 года N 630

Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года N 1052. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 марта 2005 г. N 187 (P050187).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.03.2005 № 187 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с распоряжением Президента Республики Казахстан от 1 февраля 1999 года № 5 R990005_ "О мерах по сокращению административных расходов и увеличению доходной части государственного бюджета 1999 года" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1993 года № 630 P930630_ "О порядке выезда за границу по служебным делам и мерах по усилению контроля за расходованием валютных средств на заграничные командировки" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 29, ст. 252) следующие изменение и дополнение:
в Положении о порядке выезда за границу по служебным делам,
утвержденном указанным постановлением:
в пункте 5 после слов "категорий работников" дополнить словами "за
исключением командировок, осуществляющихся за счет средств государственного
бюджета";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Командирование за границу должностных лиц за счет средств
государственного бюджета осуществляется по решениям Правительства
Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Склярова И.)