Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 28 сәуірдегі N 391 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 шілде N 1082
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Көліктегі қауіпсіздікті қамтамасыз ету мәселелері" туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 28 сәуірдегі N 391
P980391_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 13, 109-құжат)
мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының Қосымшасында:
Көліктегі қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі
ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Бахмутова              - Қазақстан Республикасының
Елена Леонидовна         Қаржы министрлігі Бюджет
департаментінің директоры
Есенов                 - Қазақстан Республикасы Көлік,
Сұлтанбек Шахмарданұлы   коммуникациялар және туризм
министрлігінің Көліктік бақылау
комитетінің төрағасы
Есмұқанов              - Қазақстан Республикасы
Кәрім Есмұқанұлы         Тұтынушылар кооперациясы
одағының басқармасы
төрағасының орынбасары
Сабалақов              - Қазақстан Республикасы Қарулы
Жұмағали Бекенұлы        Күштерінің Бас әскери полиция
басқармасы әскери жол
полициясы басқармасының бастығы
Адамова                - Қазақстан Республикасы Төтенше
Алма Берікқожақызы       жағдайлар жөніндегі агенттігінің
бас маманы;
Көліктегі қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамынан А.И.Андрющенко, В.Ф.Балин, С.А.Бейсембаев, Ж.Ж.Мұқашев, Ғ.І.Оразбақов, П.С.Яловенко шығарылсын;
"Кәрібжанов Қ.С. - Қазақстан Республикасының бас көлік инспекторы"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Кәрібжанов Қайрат Сәлімұлы - Қазақстан Республикасы Көлік,
коммуникациялар және туризм вице-министрі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 1998 года № 391
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1999 года № 1082
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28
апреля 1998 года № 391
P980391_
"Вопросы обеспечения безопасности на
транспорте"(САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 13, ст. 109) следующие
изменения:
в Приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственной комиссии по обеспечению безопасности
на транспорте:
Бахмутову Елену Леонидовну          -   директора Бюджетного департамента
Министерства финансов Республики
Казахстан
Есенова Султанбека Шахмардановича   -   Председателя Комитета транспортного
контроля Министерства транспорта,
коммуникаций и туризма Республики
Казахстан
Есмуканова Карима Есмукановича      -   заместителя председателя Правления
Союза потребительской кооперации
Республики Казахстан
Сабалакова Жумагали Бекеновича      -   начальника управления военной
дорожной полиции Главного
управления военной полиции
Вооруженных Сил Республики
Казахстан
Адамову Алму Бериккожаевну          -   главного специалиста Агентства
Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
вывести из состава Межведомственной комиссии по обеспечению безопасности на транспорте Андрющенко А.И., Балина В.Ф., Бисембаева С.А., Мукашева Ж.Ж., Оразбакова Г.И., Яловенко П.С.;
"строку Карибжанов Х.С.- главный транспортный инспектор Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"Карибжанов Хайрат Салимович - вице-Министр транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)