Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 қаңтардағы N 68 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 шілде N 1085. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 25 наурыздағы N 259 қаулысына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 желтоқсандағы N 1358 қаулысымен Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорының Атқарушы дирекциясы мен Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң әкiмшiлiк ғимараты айналасындағы аумақты көркейтуге 1998 жылға көзделген қаражатты Мемлекеттiк жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қоры Атқарушы дирекциясының пайдаланбауына байланысты Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Ресиубликасының Мемлекеттiк жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорының және Мемлекеттік халықты жұмыспен қамту қызметінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 29 қаңтардағы N 68  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 2, 17-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
5-тармақтың төртiнші абзацындағы "тарату iс-шаралары" деген сөздердiң алдынан "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгінiң ғимараты айналасындағы аумақты көркейту жөнiндегі жұмыстар орындалғаннан, көлiкжай күрделi жөнделгеннен және" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастан күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1999 года № 68
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1999 года № 1085. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.07.2006 № 646.
В связи с тем, что Исполнительной дирекцией Государственного фонда содействия занятости не были использованы в 1998 году средства, предусмотренные постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1998 года № 1358 P981358_ "О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1998 года № 259 P980259_ " на благоустройство территории, прилегающий к административному зданию Исполнительной дирекции Государственного фонда занятости и Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1999 года № 68 P990068_ "Вопросы Государственного фонда содействия занятости и Государственной службы занятости населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 2, ст. 17) следующее дополнение:
в четвертом абзаце пункта 5 после слова "после" включить слова "выполнения работ по благоустройству территории, прилегающей к зданию Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, капитальному ремонту гаража, и".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)