Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 маусымдағы N 690 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 тамыз N 1089
Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігі бар мемлекеттік
емес сыртқы заем бойынша республикалық бюджет қаражатының шығысын
барынша азайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "1999 жылдың мамыры, маусымы үшін Қазақстан Республикасының
мемлекеттік кепілдігі бар мемлекеттік емес сыртқы заемдар бойынша
алдағы және мерзімі өткен төлемдерді өтеу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 маусымдағы N 690
P990690_
қаулысына
мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) аталған қаулыға 1-қосымшада:
ҚРІІМ ҚАЖД DM 01.05.98 1 665 088,46  1 665 088,46      0,00    0,00
ҚРІІМ ҚАЖД DM 01.11.98 2 074 653,96  1 665 088,46  409 565,50  0,00
деген жолдар
ҚРІІМ ҚАЖД EUR 01.12.98 865 242,50   532 091,38 205 328,15  127 822,97
деген жолдармен ауыстырылсын;
2) аталған қаулыға 2-қосымшада:
ҚРІІМ ҚАЖД EUR 01.05.99  985 149,44   851 346,00  133 803,24  0,00
ҚРІІМ ҚАЖД EUR 01.06.99  141 854,82         0,00  141 854,82  0,00
деген жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года № 690
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 1999 года № 1089
В целях минимизации расходов средств республиканского бюджета по негосударственному внешнему займу, имеющего государственную гарантию Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня
1999 года № 690
P990690_
"О погашении предстоящих и просроченных платежей
по негосударственным внешним займам, имеющим государственные гарантии
Республики Казахстан, за май, июнь 1999 года" следующие изменения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению строки:
ДУИС МВД РК  DM  01.05.98  1 665 088,46  1 665 088,46  0,00       0,00
ДУИС МВД РК  DM  01.11.98  2 074 653,96  1 665 088,46 409 565,50  0,00
заменить строкой:
ДУИС МВД EUR 01.12.98  865 242,50  532 091,38  205 328,15  127 822,97;
2) в приложении 2 к указанному постановлению строки:
ДУИС МВД EUR 01.05.99  985 149,44  851 346,0  133 803,24   0,00
ДУИС МВД EUR 01.06.99  141 854,82        0,00 141 854,82   0,00
исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)