Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Корей Республикасының Үкіметі арасындағы Экономикалық Даму және Ынтымақтастық Қорының заемдарына қатысты шартты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 тамыз N 1212
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Корей Республикасының Үкіметі арасындағы Экономикалық Даму және  Ынтымақтастық Қорының заемдарына қатысты шарт жасасу туралы қол жеткізілген уағдаластықты жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Корей Республикасының Үкіметі арасындағы Экономикалық Даму және Ынтымақтастық Қорының заемдарына қатысты шарт бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О заключении Договора между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Корея относительно займов Фонда Экономического Развития и Сотрудничества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1999 года № 1212
В целях реализации достигнутой договоренности о заключении Договора между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Корея относительно займов Фонда Экономического Развития и Сотрудничества Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Заключить Договор между Правительством Республики Казахстан и
Правительством Республики Корея относительно займов Фонда Экономического
Развития и Сотрудничества.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)