Қазақстан Республикасының Испания Корольдігіндегі Елшілігінің қызметі туралы мәселеге
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 тамыз N 1231
Қазақстан Республикасының Испания Корольдігіндегі Елшілігінің тыныс-тіршілігіне қажетті жағдайлар туғызу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 1999 жылғы республикалық бюджетте кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждықтарға көзделген қаражаттың есебінен Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне 150 (жүз елу) мың АҚШ долларын бөлсін.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі 150 (жүз елу)
мың АҚШ доллары сомасына Қазақстан Республикасының Испания Корольдігіндегі
Елшілігі үшін негізгі жабдықтарды сатып алуды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың
мақсатты жұмсалуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

К вопросу о деятельности Посольства Республики Казахстан в Королевстве Испания
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 1999 года № 1231
В целях создания необходимых условий жизнедеятельности Посольства Республики Казахстан в Королевстве Испания Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан 150 (сто пятьдесят) тыс. долларов США за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить приобретение основных средств для Посольства Республики Казахстан в Королевстве Испания на сумму 150 (сто пятьдесят) тыс. долларов США.
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым расходованием выделяемых средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Кушенова Д.)