О.С.Ержанов пен Е.Е.Доминовке Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан жекелеген халықаралық шарттар жасасу жөнінде өкілеттік беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 25 тамыз N 1238
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Дүниежүзiлiк Почта Одағының ХХII Конгресiнiң қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасының атынан шарттар жасасу жөнiнде:
1) Қазақстан Республикасының Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгi жанындағы Республикалық мемлекеттiк почта байланысы кәсiпорнының бас директоры Оразалы Сәнтайүлы Ержановқа;
2) Қазақстан Республикасының Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгі жанындағы Республикалық мемлекеттiк почта байланысы кәсiпорны бас директорының орынбасары Евгений Евгеньевич Доминовке өкiлеттiк берiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О предоставлении Ержанову О.С. и Доминову Е.Е. полномочий по заключению отдельных международных договоров от имени Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 1999 года № 1238
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Предоставить полномочия по заключению договоров от имени Правительства Республики Казахстан по итогам XXII Конгресса Всемирного Почтового Союза:
1) Ержанову Оразалы Сантаевичу - генеральному директору Республиканского государственного предприятия почтовой связи Министерства транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан;
2) Доминову Евгению Евгеньевичу - заместителю генерального директора
Республиканского государственного предприятия почтовой связи Министерства
транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)