Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Армения Республикасы Үкіметі арасындағы еркін сауда туралы келісім және Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Армения Республикасы Үкіметінің арасындағы еркін сауда туралы келісімге Еркін сауда режимінен алулар туралы хаттама жасау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 қыркүйек N 1295
Қазақстан Республикасы мен Армения Республикасының арасындағы ынтымақтастықты кеңейту және тереңдету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Армения Республикасы Үкiметi арасындағы еркін сауда туралы келiсiм және Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Армения Республикасы Yкiметiнiң арасындағы еркiн сауда туралы келiсiмге Еркiн сауда режимiнен алулар туралы хаттама жасалсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрi Мұхтар Қабылұлы Әблязовқа Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
атынан Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Армения Республикасы
Үкiметiнiң арасындағы еркiн сауда туралы келiсiмдi және Қазақстан
Республикасының Үкiметi мен Армения Республикасы Yкiметiнiң арасындағы
еркiн сауда туралы келiсiмге Еркін сауда режимінен алулар туралы хаттаманы
жасауға өкiлеттiк берiлсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Армения о свободной торговле и Протокола об изъятиях из режима свободной торговли к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Армения о свободной торговле
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1999 года № 1295
В целях расширения и углубления сотрудничества между Республикой Казахстан и Правительством Республики Армения Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Заключить Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Армения о свободной торговле и Протокол об изъятиях из режима свободной торговли к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Армения о свободной торговле.
2. Уполномочить Аблязова Мухтара Кабуловича - Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан заключить от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Армения о свободной торговле и Протокол об изъятиях из режима свободной торговли к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Армения о свободной торговле.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)