Астана қаласындағы Министрліктер үйі ғимаратын салуды аяқтаудың мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 8 қыркүйек N 1331
Астана қаласындағы ғимараты салынып жатқан Министрліктер үйін пайдалануға уақытында беруді қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің:
Министрліктер үйі ғимаратын салуға арналған бас мердігерлік шартында көзделмеген, көрсетілген шарт бойынша бас мердігер болып табылатын жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Базис-А" корпорациясынан, бір көзден тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулерді мемлекеттік сатып алуды жүргізу туралы;
Министрліктер үйінің ғимаратына орналастыруға жататын мемлекеттік органдар үшін жиһаз дайындаушы зауыт ерекшелігінің өзгерісін және сатып алынатын саны көлемінің азайтылуын ескере отырып, Министрліктер үйінің ғимараты үшін жиһаздарды жеткізуші болып табылатын "TBN" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен жасасқан 1998 жылғы 18 желтоқсандағы N 1 жиһаздарды жеткізу шартын қайта жасасу туралы.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.09.28. N 1461
қаулысымен.
P991461_
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 1999 жылдың 17
қыркүйегіне дейінгі мерзімде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген
мемлекеттік сатып алуды жүргізуді Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
сатып алу агенттігімен келіссін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О вопросах завершения строительства здания Дома министерств в городе Астане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года N 1331
В целях обеспечения своевременного ввода в эксплуатацию строящегося здания Дома министерств в городе Астане Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложениями Министерства финансов Республики Казахстан:
о проведении государственных закупок товаров, работ и услуг, не предусмотренных договором генерального подряда на строительство здания Дома министерств, из одного источника у товарищества с ограниченной ответственностью корпорации "Базис-А", являющегося генеральным подрядчиком по указанному договору;
о перезаключении договора поставки мебели от 18 декабря 1998 года № 1 с товариществом с ограниченной ответственностью "ТВN", являющимся поставщиком мебели для здания Дома министерств, с учетом изменения спецификации завода изготовителя и уменьшения объема закупаемого количества мебели для государственных органов, подлежащих размещению в здании Дома министерств. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 28 сентября 1999 г. N 1461  P991461_
2. Министерству финансов Республики Казахстан в срок до 17 сентября 1999 года согласовать проведение государственных закупок, указанных в пункте 1 настоящего постановления, с агентством Республики Казахстан по государственным закупкам.
3. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Специалисты: (Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)