Жамбыл облысының әкіміне Мойынқұм ауданындағы аурухана кешенінің құрылысын аяқтауға қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 қыркүйек N 1343
Жамбыл облысының әлеуметтік-экономикалық жағдайын нығайту және экономикасы тоқыраған аудандарға көмек көрсету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңдарда белгіленген тәртіппен:
1) Жамбыл облысының әкіміне Мойынқұм ауданының Мойынқұм ауылындағы аурухана кешенінің құрылысын аяқтау үшін республикалық бюджетте "Кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 20 (жиырма) млн. теңге бөлсін;
2) бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрі Ораз Әлиұлы Жандосовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств акиму Жамбылской области на завершение строительства больничного комплекса в Мойынкумском районе
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года № 1343
В целях укрепления социально-экономического положения Жамбылской области и оказания помощи районам с депрессивной экономикой Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке:
1) выделить акиму Жамбылской области для завершения строительства больничного комплекса в селе Мойынкум Мойынкумского района 20 (двадцать) млн. тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Неотложные государственные нужды";
2) обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан Джандосова Ураза Алиевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)