Жамбыл облысының Жуалы ауданындағы Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің шаруашылық жүргізу құқындағы "Октябрьский" және "Бурненский" мемлекеттік ауыл шаруашылығы кәсіпорындарынан жерлерді алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 10 қыркүйек N 1356
Қарамағындағы жердің қажеттігі болмауына байланысты және Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер туралы" U952717_ заң күші бар Жарлығының 10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулы етеді:
1. Жамбыл облысының Жуалы ауданындағы Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің шаруашылық жүргізу құқындағы "Октябрьский" және "Бурненский" мемлекеттік ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының жер пайдалануындағы жерлер қосымшаға сәйкес алынсын және босалқы жер құрамына берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер
ресурстарын басқару жөніндегі комитеті аталып отырған жер пайдаланушылардың
жер-есеп құжаттамасына өзгеріс енгізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 10 қыркүйектегі
N 1356 қаулысына қосымша
"Октябрьский" және "Бурненский"
МАК-нан алынып тұрақты жер пайдаланысына
бекітілген жерлердің
Экспликациясы
Жер                Жалпы   Егістік        Жайылым   Барлық
пайдаланушылардың  ауданы                           ауыл шаруашылығы
атауы              (га)                             алқаптары
Барлы  Оның              барлығы   Оның ішінде
ғы     ішінде                      суармалысы
суармасы
"Октябрьский"     7044    6166   2037       516     6855      2037
мемлекеттік
ауыл шаруашылығы
кәсіпорны
"Бурненский"      12908   8586   2393       3321     12168    2393
мемлекеттік
ауыл шаруашылығы
кәсіпорны
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Об изъятии земель у государственных сельскохозяйственных предприятий "Октябрьский" и "Бурненский" на праве хозяйственного ведения Министерства обороны Республики Казахстан в Жуалынском районе Жымбылской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1999 года № 1356
В связи с минованием надобности в имеющихся землях и в соответствии со статьей 10 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952717_ "О земле" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Изъять земли из землепользований государственных сельскохозяйственных предприятий на праве хозяйственного ведения "Октябрьский" и "Бурненский" Министерства обороны Республики Казахстан в Жуалынском районе Жамбылской области согласно приложению и передать их в состав земель запаса.
2. Комитету по управлению земельными ресурсами Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан внести изменения в земельно-учетную
документацию затрагиваемых землепользователей.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 сентября 1999 года № 1356
Экспликация
изымаемых земель, закрепленных
в постоянное землепользование
за ГСП "Бурненский" и "Октябрьский"
---------------------------------------------------------------------------
Наименование     ! Общая !   Пашня         !Пастбища !Всего
землепользователей!площадь!-----------------!         !сельскохозяйственных
! (га)  !Всего!в том числе!         !угодий
!       !     ! орошаемая !         !--------------------
!       !     !           !         !Всего  !в том числе
!       !     !           !         !       ! орошаемых
---------------------------------------------------------------------------
Государственное     12908  8586     2393       3321     12168     2393
сельскохозяйственное
предприятие
"Бурненский"
Государственное      7044  6166     2037        516      6855     2037
сельскохозяйственное
предприятие
"Октябрьский"
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)