Фармацевтика және медицина өнеркәсібін дамыту жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 14 қыркүйек N 1391. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 U973621_ Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы фармацевтика және медицина өнеркәсібін дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Алматы облысының әкімі мен "Шен Тон-Қазақстан" қазақстан-неміс бірлескен кәсіпорнының Алматы облысында модульдік үлгідегі фармацевтика зауытының құрылысын салу туралы бастамашылығы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігі Алматы облысының әкімімен және "Шен Тон-Қазақстан" БК-мен келісім бойынша дәрі-дәрмектердің номенклатурасын әзірлесін және өндіріске ұсынылатын көлемін айқындасын. 3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігіне жүктелсін. 6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Оқығандар: Қобдалиева Н. Қасымбеков Б.

О мерах по развитию фармацевтической и медицинской промышленности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 1999 года N 1391. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
В целях реализации Государственной программы развития фармацевтической и медицинской промышленности Республики Казахстан, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 20 августа 1997 года N 3621 U973621_ , Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить инициативу акима Алматинской области и казахстанско-немецкого совместного предприятия "Шен Тон-Казахстан" о строительстве в Алматинской области фармацевтического завода модульного типа.
2. Министерству здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан по согласованию с акимом Алматинской области и СП "Шен Тон-Казахстан" разработать номенклатуру и определить объем рекомендуемых к производству лекарственных средств.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Агентство Республики Казахстан по инвестициям.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В., Кушенова Д.С.)