Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 343 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 қыркүйек N 1440
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекелеген жұмыс және қызмет түрлерінің рыногын дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 343 P990343_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 11, 105-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес жекелеген мемлекеттік ұйымдар
орындайтын салада жеке кәсіпкерлік субъектілерінің өз қызметтерін
жандандыру жолымен жұмыстар мен қызметтер рыногын дамытудың қажеттілігі
туралы Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекені
қорғау жөніндегі агенттігімен келісілсін.";
Көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы тараулармен
толықтырылсын:
"Экологиялық сараптама саласындағы қызмет
32. Экологиялық сараптама саласындағы жұмыстар мен көрсетілетін
қызметтер:
жоспарлау алдындағы, жобалау алдындағы және жобалау құжаттарына
ұсыныстарды, ескертпелер мен қорытындыларды, табиғатты пайдалану
мәселелеріне қатысы бар келісімдерді, шарттарды, халықаралықтарын қоса,
дайындау.
33. Шаруашылық қызметін жүзеге асыру кезінде экологиялық аудит өткізу.
34. Қоршаған орта мониторингі жөніндегі жұмыстар.
Жылжымайтын мүлікті қайта түгендеу
саласындағы қызмет
35. Құрылыс салынған жер учаскелерін горизонтальды суретке түсіру:
1) учаскедегі дала жұмыстары;
2) сол учаске бойынша камералық жұмыстар.
36. Құрылыс салынған жер учаскесінде ағымдағы өзгерістерді қағазға
түсіру:
1) өзгерістерді анықтау мақсатында жер учаскелерін зерттеу;
2) жер учаскесінің өзгерген сыртқы шекарасын өлшеу;
3) жер учаскесінің өзгерген сыртқы шекарасын камералық өңдеу;
4) жер учаскесіндегі барлық құрылыстар мен ғимараттардың толық
бұзылуын анықтау және оны есеп-техникалық құжаттамасында көрсету.
37. Сызу-көшіру жұмыстары.
38. Мыналарды техникалық түгендеу және құжаттау:
1) қосалқы жайлары бар негізгі құрылыстарды;
2) қызметтік құрылыстар мен қора-жайларды;
3) жүріп өту жолдарын;
4) жағалауларды;
5) көпірлер мен өткелдерді;
6) жол асты құбырларын;
7) жас көшеттерді;
8) қалалық электр көліктерінің беріліс құрылғыларын;
9) қалалық электр көліктерін;
10) су құбырлары, жылу, газ және канализация жүйелерін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Қасымбеков Б.

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 343
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года № 1440
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 343 P990343_ "О развитии рынка отдельных видов работ и услуг" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 11, ст. 105) следующие изменение и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Согласиться с Агентством Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции о необходимости развития рынка работ и услуг путем активизации своей деятельности субъектами частного предпринимательства в сферах согласно прилагаемому перечню, выполняемыми
отдельными государственными организациями";
приложение к указанному постановлению дополнить главами следующего
содержания:
"Деятельность в области экологической экспертизы
32. Работы и услуги в области экологической экспертизы:
подготовка предложений, замечаний и заключений на предплановую,
предпроектную и проектную документацию, договоры, контракты, включая
международные, касающихся вопросов природопользования.
33. Проведение экологического аудита при осуществлении хозяйственной
деятельности.
34. Работы по мониторингу окружающей среды.
Деятельность в области инвентаризации
недвижимого имущества
35. Горизонтальная съемка застроенных земельных участков:
1) полевые работы на участке;
2) камеральные работы по данному участку.
36. Съемка текущих изменений на застроенном земельном участке:
1) обследование земельного участка с целью выявления изменений;
2) обмер изменившихся внешних границ земельного участка;
3) камеральная обработка изменившихся внешних границ земельного
участка;
4) выявление полного сноса строений и сооружений на земельном участке
и отражение в учетно-технической документации.
37. Чертежно-копировальные работы.
38. Техническая инвентаризация и паспортизация:
1) основных строений с пристройками;
2) служебных построек и дворовых сооружений;
3) проездов;
4) набережных;
5) мостов и путепроводов;
6) труб под дорогами;
7) зеленых насаждений;
8) передаточных устройств городского электротранспорта;
9) городского электротранспорта;
10) водопроводных, тепловых, газовых и канализационных сетей".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)