Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігіне қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 қыркүйек N 1447
Қорғаныс өнеркәсібі кәсіпорындарының іс жүзінде орындаған жұмыстары үшін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің берешектерін өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
1) Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігіне кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждар үшін 1999 жылғы республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен Қазақстан Республикасының кеме жасау бағдарламасы шегінде, орындаған жұмыстарға төлем жасау үшін "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамына 150 (бір жүз елу) млн. теңге және "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институтына 50 (елу) млн. теңге бөлсін.
2) бөлінетін қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі қорғаныс өнеркәсібі
кәсіпорындарының орындаған жұмыстары үшін төлемді Қазақстан Республикасы
Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Қорғаныс өнеркәсібі
жөніндегі комитетінің келісімі бойынша жүргізетін болсын.
3. Осы қаулының атқарылуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О выделении средств Министерству обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1999 года № 1447
В целях погашения задолженности Министерства обороны Республики Казахстан за фактически выполненные работы предприятиями оборонной промышленности Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) выделить Министерству обороны Республики Казахстан для оплаты за выполненные работы акционерному обществу "Уральский завод "Зенит" 150 (сто пятьдесят) млн.тенге и научно-исследовательскому институту "Гидроприбор" 50 (пятьдесят) млн.тенге в рамках Кораблестроительной программы Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете 1999 года на неотложные государственные нужды;
2) обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
2. Министерству обороны Республики Казахстан производить оплату предприятиям оборонной промышленности за выполненные работы по согласованию с Комитетом по оборонной промышленности Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)