Өзбекстан Республикасынан табиғи газды импорттаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 қыркүйек N 1450
Республиканың оңтүстік аймақтарын табиғи газбен үзіліссіз қамтамасыз ету үшін жағдайлар жасау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Кіріс министрлігі Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келісім бойынша, белгіленген тәртіппен, Өзбекстан Республикасынан импорттаушы кәсіпорындар 1999 жылғы 1-қаңтардан бастап әкелген табиғи газға есептеу әдісімен қосылған құнға салықты төлеу жөніндегі 2000 жылдың 1 қаңтарына дейінгі уақытша тәртіпті қабылдауды қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік кіріс министрлігі белгіленген
тәртіппен есептеу әдісіне сәйкес көрсетілген кәсіпорындар Өзбекстан
Республикасынан импорттайтын табиғи газға жүктік кеден декларациялары мен
салықтық декларацияларды ресімдеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О некоторых вопросах импорта природного газа из Республики Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1999 года № 1450
В целях создания условий для бесперебойного обеспечения природным газом южных регионов республики Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству государственных доходов Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить принятие временного, до 1 января 2000 года, порядка по уплате налога на добавленную стоимость методом зачета на ввозимый природный газ предприятиями, импортирующими его из Республики Узбекистан с 1 января 1999 года.
2. Министерству государственных доходов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить оформление грузовых таможенных деклараций и налоговых деклараций на импортируемый указанными предприятиями из Республики Узбекистан природный газ в соответствии с методом зачета.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан