Астана қаласындағы 240 төсектік аурухана кешені туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 қыркүйек N 1454
Астана қаласындағы 240 төсектік аурухана кешенінің құрылысын аяқтау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Астана қаласындағы 240 төсектік аурухана кешенінің құрылысы жобасының келісімшарттық құнын 1.022.439.600 (бір миллиард жиырма екі миллион төрт жүз отыз тоғыз мың алты жүз) жапон йеніне арттыру мақұлдансын.
2. Келісімшарттық құнды 85% арттыру 1999 жылға арналған республикалық бюджеттің шеңберінде тартылған үкіметтік сыртқы займның есебінен қаржыландырылатын болады, келісімшарттық құнның 15%-і, сондай-ақ тартылған займ сомасының 0,5% мөлшерінде міндеттеме үшін біржолғы комиссиялық төлем кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждарға арналған қаражаттан төленетін болады деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігіне 1999 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждарға көзделген қаражаттың есебінен 157.711.308 (бір жүз елу жеті миллион жеті жүз он бір мың үш жүз сегіз) жапон йеніне баламды сомада қаражат бөлсін;
бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт
министрлігі бөлінетін қаражаттың мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрі О.Ә.Жандосовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О больничном комплексе на 240 коек в городе Астане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года № 1454
В целях завершения строительства больничного комплекса на 240 коек в городе Астане Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить увеличение контрактной стоимости проекта строительства больничного комплекса на 240 коек в городе Астане на сумму 1.022.439.600 (один миллиард двадцать два миллиона четыреста тридцать девять тысяч шестьсот) японских йен.
2. Установить, что 85 % увеличения контрактной стоимости будет профинансировано за счет правительственного внешнего займа, привлекаемого в рамках республиканского бюджета на 1999 год, 15 % контрактной стоимости, а также единовременный комиссионный платеж за обязательство в размере 0,5 % от суммы привлекаемого займа будут выплачены из средств на неотложные государственные нужды.
3. Министерству финансов Республики Казахстан:
выделить Министерству здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан средства в сумме, эквивалентной 157.711.308 (сто пятьдесят семь миллионов семьсот одиннадцать тысяч триста восемь) японским йенам, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды;
осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Министерству здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан обеспечить целевое использование выделяемых средств.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан Джандосова У.А.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)