Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 наурыздағы N 185 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 қыркүйек N 1482
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазгидромет" және "Қазавиамет" республикалық мемлекеттік
кәсіпорындарын құру туралы№ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы
2 наурыздағы N 185
P990185_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1999 ж., N 7, 51-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
реттік нөмірі 1-жолдағы "Астана" сөзі "Көкшетау" деген сөзбен
ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 14-1-жолмен толықтырылсын:
"14-1. Гидрометеорологиялық мониторинг орталығы, Астана қаласы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 1999 года № 185
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1999 года № 1482
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 1999 года № 185 P990185_ "О создании Республиканских государственных предприятий "Казгидромет" и "Казавиамет" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 7, ст. 51) следующие изменение и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 1, слово "Астана" заменить словом "Кокшетау";
дополнить строкой, порядковый номер 14-1, следующего содержания:
"14-1. Центр гидрометеорологического мониторинга, город Астана".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)