Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 10 қыркүйектегі N 1357 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 қыркүйек N 1491
Қалыптасып отырған қиын жағдайды ескере отырып және Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын қысқы жағдайдағы жұмысқа дайындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Республикалық бюджеттен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 10 қыркүйектегі N 1357 P991357_ қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
кіріспесіндегі "Первомайск" деген сөзден кейін "және Курчатов қаласы" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Шығыс Қазақстан облысының әкіміне 1999 жылға арналған республикалық
бюджетте кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждарға көзделген қаражаттың
есебінен 50 миллион теңге, оның ішінде Первомайск қала үлгісіндегі кентінің
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жылумен жабдықтаудың дербес көздеріне
көшіру үшін 20 миллион теңге және Курчатов қаласының қазандықтары үшін
мазут сатып алуға 30 миллион теңге бөлінсін;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1999 года № 1357
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 года № 1491
Учитывая сложившуюся критическую ситуацию и в целях подготовки жилищно-коммунального хозяйства города Курчатова Восточно-Казахстанской области к работе в зимних условиях, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1999 года № 1357 P991357_ "О выделении средств из республиканского бюджета" следующие изменение и дополнение:
преамбулу после слова "Первомайский" дополнить словами "и города Курчатова";
абзац второй пункта 1 изложить в следующей редакции:
"выделить акиму Восточно-Казахстанской области 50 миллионов тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды, в том числе 20 миллионов тенге для перевода жилищно-коммунального хозяйства поселка городского типа Первомайский на автономные источники теплоснабжения и 30 миллионов тенге для закупа мазута для котельной города Курчатова;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)