Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 157 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 4 қазан N 1519
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылға арналған заң жобалары
жұмысының жоспары туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23
ақпандағы N 157
P990157_
қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін;
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылға арналған заң жобалары жұмысының жоспарында:
реттік нөмірі 45-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 55-1-жолмен толықтырылсын:
"55-1. Этномәдени     МАҚКМ     қазан    қараша     желтоқсан"
бірлестіктер
туралы
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года № 157
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1999 года № 1519
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23
февраля 1999 года № 157
P990157_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 1999 год" следующее изменение и
дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
1999 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 45, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 55-1, следующего содержания:
"55-1. Об этно-      МКИОС    октябрь   ноябрь   декабрь
культурных
объединениях                                              ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)