Батыс Қазақстан облысының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 қазан N 1527. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.12.14. N 1843 қаулысымен. ~P001843
Батыс Қазақстан облысында тұқымдық қарызды уақытында қайтаруға әсер ететiн күтпеген жағдайлардың пайда болуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" жабық акционерлiк қоғамына Батыс Қазақстан облысы депутаттарының облыстық маслихатының облыстың 2000 жылға арналған бюджетiне тұқымдық қарызға қызмет көрсетуге және оны өтеуге ақша енгiзуi шартымен, "1999 жылдың егiс науқанын тұқымдық астықпен тауарлық несиелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 31 наурыздағы N 341 P990341_ қаулысына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкiмi алған тұқымдық қарызды өтеудiң мерзiмiн 2000 жылдың 1 желтоқсанына дейiн ұзарту ұсынылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, "Шағын кәсiпкерлiктi
дамыту қоры" жабық акционерлiк қоғамы Батыс Қазақстан облысы
депутаттарының облыстық маслихатының жоғарыда аталған шешiмi болған
жағдайда "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" жабық акционерлiк
қоғамына несиенi қайтаруды 2000 жылдың 15 желтоқсанына дейiн ұзарту туралы
тиiстi келiсiм жасассын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О некоторых вопросах Западно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1999 года N 1527. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 декабря 2000 г. N 1843 ~P001843
В связи с наступлением непредвиденных обстоятельств в Западно-Казахстанской области, влияющих на своевременное погашение семенной ссуды, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать закрытому акционерному обществу "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" при условии включения областным маслихатом депутатов Западно-Казахстанской области в бюджет области на 2000 год денег на обслуживание и погашение семенной ссуды, продлить до 1 декабря 2000 года срок погашения семенной ссуды, полученной акимом Западно-Казахстанской области в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 341 P990341_ "О товарном кредитовании семенным зерном посевной компании 1999 года".
2. Министерству финансов Республики Казахстан, закрытому акционерному
обществу "Фонд развития малого предпринимательства" при наличии
вышеназванного решения областного маслихата депутатов
Западно-Казахстанской области заключить соответствующие соглашения о
продлении закрытому акционерному обществу "Фонд финансовой поддержки
сельского хозяйства" возврата кредита до 15 декабря 2000 года.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)