1999 жылдың 12-14 қазанында Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Парсы шығанағындағы араб мемлекеттерінің инвестициялық қорларын үйлестіру тобының арасында "дөңгелек стол" өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 7 қазан N 1533
Парсы шығанағындағы араб мемлекеттерінің инвестициялық қорларымен ынтымақтастықты жандандырудың, басымдықты халық шаруашылығы жобаларын іске асыру үшін жеңілдікті несиелік ресурстарды тартудың және араб кәсіпкерлерінің мүддесін қолдаудың қажеттігіне байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1999 жылдың 12-14 қазанында Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Парсы шығанағындағы араб мемлекеттерінің инвестициялық қорларын үйлестіру тобының арасында "дөңгелек стол" өткізілсін.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі, Қаржы министрлігі, Ауыл шаруашылығы министрлігі, Көлік, коммуникациялар және туризм министрлігі, Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігі, Ұлттық Банкі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасының Экономикалық жоспарлау жөніндегі агенттігі Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі "дөңгелек столдың" отырыстарын және инвестициялық қорлар өкілдерінің жұмыс кездесулерін өткізуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі отырыс өткізілетін жерлерде қоғамдық тәртіпті және "дөңгелек столға" қатысушылардың қауіпсіздігін қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Іс Басқармасы (келісім бойынша):
1) Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің өтініміне сәйкес Алматы және Астана қалаларында делегация мүшелеріне көліктік қызмет көрсетуді қамтамасыз етсін;
2) "Анкара Риджент" қонақүйінен орын алсын және "дөңгелек столдың"
ашылуының ресми рәсімін өткізу үшін конференц-залды жалға алсын;
3) Алматы қаласында Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан
салтанатты қабылдау ұйымдастырсын.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі қоса беріліп отырған
сметаға сәйкес республикалық бюджетте өкілдік шығыстарға көзделген
қаражаттың есебінен "дөңгелек столдың" отырыстарын өткізуге арналған
шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
7 қазандағы
N 1533 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Парсы шығанағындағы араб
мемлекеттерінің инвестициялық қорларын үйлестіру тобының арасында
"дөңгелек стол" өткізуге арналған шығыстардың сметасы

О проведении "круглого стола" между Правительством Республики Казахстан и Координационной группой инвестиционных фондов арабских государств Персидского залива в городе Алматы 12-14 октября 1999 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1999 года № 1533
В связи с необходимостью активизации сотрудничества с инвестиционными фондами арабских государств Персидского залива, привлечения льготных кредитных ресурсов для реализации приоритетных народнохозяйственных проектов и поддержания интереса арабских предпринимателей к Республике Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Провести 12-14 октября 1999 года в городе Алматы "круглый стол" между Правительством Республики Казахстан и Координационной группой инвестиционных фондов арабских государств Персидского залива.
2. Министерству иностранных дел, Министерству финансов, Министерству сельского хозяйства, Министерству транспорта, коммуникаций и туризма, Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды, Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию), Агентству Республики Казахстан по экономическому планированию, Агентству Республики Казахстан по инвестициям обеспечить проведение заседаний "круглого стола" и рабочих встреч представителей инвестиционных фондов.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить общественный порядок в местах проведения заседаний и безопасность участников "круглого стола".
4. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
1) обеспечить транспортное обслуживание членов делегаций в городах Алматы и Астане согласно заявке Министерства иностранных дел Республики Казахстан;
2) забронировать места в гостинице "Анкара Риджент" и арендовать конференц-зал для проведения официальной церемонии открытия "круглого стола";
3) организовать торжественный прием от имени Правительства Республики Казахстан в городе Алматы.
5. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить финансирование расходов на проведение заседаний "круглого стола" за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на представительские расходы, согласно прилагаемой смете.
6. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
7 октября 1999 года № 1533
Смета расходов на проведение "круглого стола" между Правительством
Республики Казахстан и Координационной группой инвестиционных фондов
арабских государств Персидского залива