Америка Құрама Штаттарының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің арасындағы жәрдем көрсетуді жеңілдету жөніндегі ынтымақтастыққа қатысты келісімді қолданудың мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 7 қазан N 1535
1992 жылғы 20 мамырдағы Америка Құрама Штаттарының Үкiметi мен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арасындағы жәрдем көрсетудi жеңiлдету жөнiндегi ынтымақтастыққа қатысты келiсiмнiң (бұдан әрi - Келiсiм) негiзiнде iске асырылатын "Жаңа Тәуелсiз Мемлекеттер үшiн Жаппай Қырып-жою Қаруларын Таратуды Болдырмау жөнiндегi бастамалар" бағдарламасын (бұдан әрi - NIS-IPP бағдарламасы) одан әрi жүзеге асыру мақсатында, сондай-ақ Келiсiмнiң 4-бабын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1.
2.
ЕСКЕРТУ. 1,2-тармақтар алынып тасталды - Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2001.05.21. N 668 қаулысымен. P010668_
3. Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгі белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне:
Келiсiмге Қазақстан Республикасының азаматтары мен Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын адамдардың Келiсiмнiң шеңберiнде алатын кiрiстерiн босату туралы толықтырулар енгiзу туралы ұсыныс;
толықтыруларды ескере отырып, Келiсiмдi бекiту туралы Заңның
жобасын енгiзсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің орынбасары О.Ә.Жандосовқа жүктелсiн.
ЕСКЕРТУ. 4-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001.05.21. N 668 қаулысымен.
P010668_
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

Вопросы применения Соглашения между Правительством Соединенных Штатов Америки и Правительством Казахстана относительно сотрудничества по облегчению оказания содействия
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1999 года № 1535
В целях дальнейшего осуществления программы "Инициативы по Предотвращению Распространения Оружия Массового Уничтожения для Новых Независимых Государств" (далее - программа NIS-IРР), реализуемой на основании Соглашения между Правительством Соединенных Штатов Америки и Правительством Казахстана относительно сотрудничества по облегчению оказания содействия от 20 мая 1992 года (далее - Соглашение), а также во исполнение статьи 4 Соглашения Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункты 1 и 2 исключены - постановлением Правительства РК от 21 мая 2001 г. N 668 P010668_ )
3. Министерству науки и высшего образования Республики Казахстан в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан:
предложения о внесении дополнений в Соглашение об освобождении доходов граждан Республики Казахстан и лиц, постоянно проживающих в Республике Казахстан, получаемых в рамках Соглашения;
проект Закона о ратификации Соглашения с учетом дополнений.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства
РК от 21 мая 2001 г. N 668
P010668_
.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)