Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 мамырдағы N 561 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 8 қазан N 1542
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Экономикасы тоқыраған аудандарға көмек көрсету туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 мамырдағы N 561
P990561_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 18, 192-құжат) мынадай
өзгеріс енгізілсін:
6-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 1999 года № 561
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1999 года № 1542
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая
1999 года № 561
P990561_
"Об оказании помощи районам с депрессивной
экономикой" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 18, ст. 192) следующее
изменение:
пункт 6 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)