Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 12 қазан N 1548. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N 434 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 18, 197-құжат):
2-тармақта:
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі Ажар Қилымбекқызы Құзытбаева Кредиторлық берешекті өтеуге байланысты мәселелерді қарау жөніндегі комиссияның құрамына енгізілсін:
М.Қ.Уәйісов аталған құрамнан шығарылсын;
2) "Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігі бар мемлекеттік емес сыртқы заемдардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы 813  қаулысына :
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі Ажар Қилымбекқызы Құзытбаева аталған қаулымен бекітілген, Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігі бар мемлекеттік емес сыртқы заемдардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына енгізілсін
М.Қ.Уәйісов аталған құрамнан шығарылсын;
3) "Шетелдік кредиторлардың алдындағы берешектердің проблемасын шешу жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 шілдедегі N 913  қаулысына :
1-тармақтың бірінші абзацындағы "Мерей Құрманұлы Уәйісовтың" деген сөздер "Ажар Қилымбекқызы Құзытбаеваның" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 1999 года N 1548. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года № 569  P990569_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 18, ст. 197):
в пункте 2:
ввести в состав Комиссии по рассмотрению вопросов, связанных с погашением кредиторской задолженности, Кузутбаеву Ажар Килмбековну - вице-Министра юстиции Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Ваисова М.К.;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813  P990813_ "О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан":
ввести в состав Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, Кузутбаеву Ажар Килмбековну - вице-Министра юстиции Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Ваисова М.К.;
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1999 года № 913   P990913_   "О некоторых мерах по решению проблемы задолженности перед иностранными кредиторами":
в абзаце первом пункта 1 слова "Ваисова Мерея Курмановича" заменить словами "Кузутбаевой Ажар Килмбековны".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан