"Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі" ашық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 қазан N 1613
1999 жылдың 29 қазанында "Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі" ашық акционерлік қоғамы акционерлерінің кезектен тыс жалпы жиналысын өткізу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті төрағасының орынбасары М.А.Жүзбаеваға дауыс беру және жиналыс өткізудің қорытындысы бойынша қажетті құжаттарға қол қою құқығына сенімхат бере отырып, "Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі" ашық акционерлік қоғамы акционерлерінің кезектен тыс жалпы жиналысында Қазақстан Республикасы Үкіметінің мүддесін білдіруге өкілеттік берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Некоторые вопросы открытого акционерного общества "Народный Сберегательный Банк Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 1999 года N 1613
В целях проведения внеочередного общего собрания акционеров открытого акционерного общества "Народный Сберегательный Банк Казахстана" 29 октября 1999 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Уполномочить представлять интересы Правительства Республики Казахстан на внеочередном общем собрании акционеров открытого акционерного общества "Народный Сберегательный Банк Казахстана" заместителя Председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан Дузбаеву М.А., с выдачей ей доверенности с правом голосования и подписания необходимых документов по итогам проведения собрания.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)