Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің кредиторлық берешегін өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 28 қазан N 1616
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 16 желтоқсандағы Заңының 5-1-бабына және "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 P990569_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысымен құрылған Комиссияның шаруашылық жүргізуші субъектілердің республикалық бюджетке төлемдері бойынша берешегін өтеудің есебінен Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі бюджеттік ұйымдарының тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) берушілердің алдындағы 785 278 000 (жеті жүз сексен бес миллион екі жүз жетпіс сегіз мың) теңге сомасындағы кредиторлық берешегін өтеу туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысымен бекітілген тәртіппен Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі бюджеттік ұйымдарының кредиторлық берешегін өтеу жөніндегі есеп айырысуларды жүргізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Ә.Өтембаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О погашении кредиторской задолженности Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 1999 года N 1616
В соответствии со статьей 5-1 Закона Республики Казахстан от 16 декабря 1998 года Z980318_ "О республиканском бюджете на 1999 год" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569 P990569_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Комиссии, созданной постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569 "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности", о погашении кредиторской задолженности бюджетных организаций Министерства обороны Республики Казахстан в сумме 785 278 000 (семьсот восемьдесят пять миллионов двести семьдесят восемь тысяч) тенге перед поставщиками товаров (работ, услуг) за счет погашения задолженности хозяйствующих субъектов по платежам в республиканский бюджет.
2. Министерству финансов Республики Казахстан и Министерству государственных доходов Республики Казахстан обеспечить проведение расчетов по погашению кредиторской задолженности бюджетных организаций Министерства обороны Республики Казахстан в порядке, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569 "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)