Шетелдік инвесторлардың өтініштерін қарау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 1 қараша N 1633. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.17. N 467 қаулысымен
Шетелдік инвесторлардың өтініштері уақытында қаралуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мынадай құрамда ведомствоаралық комиссия құрылсын:
Жақсыбеков                      - Қазақстан Республикасы Индустрия
Әдiлбек Рыскелдiұлы               және сауда министрi, төраға
Смағұлов                        - Қазақстан Республикасының
Болат Советұлы                    Индустрия және сауда
вице-министрi, төрағаның
орынбасары
Арынов                          - Қазақстан Республикасының
Ерлан Асатайұлы                   Индустрия және сауда министрлiгi
Инвестициялар жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы, хатшы
Ведомствоаралық комиссияның мүшелері
Тілеубердi                      - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Бескенұлы                  Сыртқы істер вице-министрi
Бекжанов                        - Қазақстан Республикасының
Жамбыл Лесбекұлы                  Қоршаған ортаны қорғау
вице-министрi
Бекбосынов                      - Қазақстан Республикасының
Сабыржан Мәдиұлы                  Әділет вице-министрi
Әшитов                          - Қазақстан Республикасының
Батыржан Зайырқанұлы              Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау вице-министрi
Ысқақов                         - Қазақстан Республикасының
Марлен Нұрахметұлы                Қаржы министрлiгi Салық
комитетiнiң төрағасы
Өтепов                          - Қазақстан Республикасы Қаржы
Эдуард Карлұлы                    министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру комитетi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Мыңбаев                         - Қазақстан Республикасының Табиғи
Алмас Саятұлы                     монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгi төрағасының орынбасары
Тен                             - Қазақстан Республикасының
Игорь Викторович                  Кедендiк бақылау агенттiгi
Кедендiк кiрiстер департаментiнiң
бастығы
Yшкемпiрова                     - Қазақстан Республикасы Энергетика
Айгүл Мәулетқызы                  және минералдық ресурстар
министрлiгiнiң Жер қойнауын
пайдалану департаментi
директорының орынбасары
Өмірбаев                        - Қазақстан Республикасының Еңбек
Әділхан Әбдірахманұлы             және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.12.20. N 1934  қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.02.10. N 195  қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.05.17. N 739  қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.04.18. N 507  қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2004.01.07. N 11  қаулысымен .

Об образовании межведомственной комиссии по рассмотрению обращений инвесторов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 мая 2005 г. N 467 (P050467)
Сноска. В заголовок внесены изменения - постановлением Правительства РК от 7 января 2004 г. N 11 .
В целях обеспечения своевременного рассмотрения обращений инвесторов Правительство Республики Казахстан постановляет: <*>
Сноска. В преамбулу внесены изменения - постановлением Правительства РК от 7 января 2004 г. N 11 .
1. Образовать межведомственную комиссию в следующем составе:
Джаксыбеков                      - Министр индустрии и торговли
Адильбек Рыскельдинович            Республики Казахстан,
председатель
Смагулов                         - вице-министр индустрии и
Болат Советович                    торговли Республики Казахстан,
заместитель председателя
Аринов                           - председатель Комитета по
Ерлан Асатаевич                    инвестициям Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Члены межведомственной комиссии:
Тлеуберди                         - вице-министр иностранных дел
Мухтар Бескенович                   Республики Казахстан
Бекжанов                          - вице-министр охраны окружающей
Жамбул Лесбекович                   среды Республики Казахстан
Бекбосунов                        - вице-министр юстиции
Сабыржан Мадиевич                   Республики Казахстан
Ашитов                            - вице-министр труда и
Батыржан Заирханович                социальной защиты населения
Республики Казахстан
Искаков                           - председатель Налогового
Марлен Нурахметович                 комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Утепов                            - первый заместитель
Эдуард Карлович                     председателя Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Мынбаев                           - заместитель Председателя
Алмас Саятович                      Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
(по согласованию)
Тен                               - начальник Департамента
Игорь Викторовича                   таможенных доходов Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
Учкемпирова                       - заместитель директора
Айгул Маулетовна                    Департамента недропользования
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан                       <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 20 декабря 1999 г. N 1934 P991934_ ; от 10 февраля 2000 г. N 195 P000195_ ; от 17 мая 2000 г. N 739 Р000739_ ; от 18 апреля 2001 г. N 507 P010507_ ; от 7 января 2004 г. N 11 .

2. Ведомствоаралық комиссия:
инвесторлардың өтініштерін уақытында және сапалы қарауды;
инвесторлардың даулары мен талаптарын шешу жөнінде ұсыныстарды, Қазақстан Республикасының Үкіметіне мемлекеттік инвестициялық саясатын үйлестіру жөнінде ұсынымдар әзірлеуді;
Қазақстан Республикасының нақты секторына әртүрлі нысанда инвестициялар салған инвесторлардың жағдайлары мен қызметі туралы Үкіметке және Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік Инвесторлар Кеңесіне ұдайы ақпарат беріп тұруды қамтамасыз етсін. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.01.07. N 11  қаулысымен .
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне жүктелсін.<*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.04.18. N 507  қаулысымен
ЕСКЕРТУ. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.01.07. N 11  қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Межведомственной комиссии обеспечить:
своевременное и качественное рассмотрение обращений инвесторов;
выработку предложений по разрешению споров и претензий инвесторов, а также рекомендаций Правительству Республики Казахстан по корректировке инвестиционной политики государства;
систематическое представление информации об условиях и деятельности инвесторов, вкладывающих различные формы инвестиций в реальный сектор экономики Казахстана, Правительству и Совету Иностранных Инвесторов при Президенте Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 7 января 2004 г. N 11 .
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 18 апреля 2001 г. N 507 P010507_ ; РК от 7 января 2004 г. N 11 .
Премьер-Министр
Республики Казахстан