Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі кейбір басшы қызметкерлерінің орнынан түсуі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 3 қараша N 1649
1999 жылғы 1 қазанда Мемлекет басшысының Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орнынан түсуін қабылдауына және Үкіметтің өкілеттігін тоқтатуына байланысты, Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік қызмет туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы N 2730 U952730_ заң күші бар Жарлығының 29-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі лауазымды тұлғаларының жазбаша өтініштерінің негізінде:
Ғалиаусат Қайырбекұлы       - Басшының орынбасары
Кешубаевтың
Қайрат Молдрахманұлы        - Басшының орынбасары
Смағұловтың
Мұрат Ермұханұлы            - Экономикалық бөлімнің
Аманбаевтың                   меңгерушісі
Александр Иванович          - Ақпараттық-талдау бөлімінің
Андрющенконың                 меңгерушісі
Қуаныш Ермекбайұлы          - Бақылау және құжаттамалық
Ермекбаевтың                  қамтамасыз ету бөлімінің
меңгерушісі
Сержан Мұсаханұлы           - Сыртқы экономикалық
Қанапияновтың                 байланыстар және протокол
бөлімінің меңгерушісі
Виктор Витальевич           - Премьер-Министрдің Баспасөз
Кияницаның                    хатшысы - Баспасөз қызметінің
жетекшісі
Ерлан Жақанұлы              - Үкіметтің Қазақстан
Қошановтың                    Республикасының Парламентіндегі
өкілдігінің жетекшісі
Бердібек Қуанұлы            - Қаржы-шаруашылық бөлімінің
Мейірбековтің                 меңгерушісі
Сәбилә Сапарқызы            - Қазақстан Республикасының
Мұстафинаның                  Министрі Хатшылығының
меңгерушісі
Қанатбек Бейсенбекұлы       - Заң бөлімінің меңгерушісі
Сафиновтың
Александр Михаилович        - Хатшылықтың жетекшісі
Черепановтың
Андар Мәулешұлы             - Аймақтық даму және кадр
Шоқпытовтың                   бөлімінің меңгерушісі
орнынан түсуі қабылдансын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Об отставке некоторых руководящих работников Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1999 года N 1649
В связи с принятием 1 октября 1999 года Главой государства отставки
Премьер-Министра и прекращением полномочий Правительства, в соответствии со
статьей 29 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от
26 декабря 1995 года N 2730
U952730_
"О государственной службе"
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. На основании письменных заявлений должностных лиц Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан принять отставку:
Кешубаева Галиаусата           - заместителя Руководителя
Каирбековича
Смагулова Кайрата              - заместителя Руководителя
Молдрахмановича
Аманбаева Мурата               - заведующего Экономическим отделом
Ермухановича
Андрющенко Александра          - заведующего Информационно-аналитическим
Ивановича                        отделом
Ермекбаева Куаныша             - заведующего Отделом контроля и
Ермекбаевича                     документационного обеспечения
Канапьянова Сержана            - заведующего Отделом внешнеэкономических
Мусахановича                     связей и протокола
Кияницы Виктора                - Пресс-секретаря - руководителя
Витальевича                      Пресс-службы Премьер-Министра
Кошанова Ерлана                - Руководителя Представительства
Жакановича                       Правительства в Парламенте
Республики Казахстан
Мейрбекова Бердибека           - заведующего Финансово-хозяйственным
Куановича                        отделом
Мустафиной Сабилы              - заведующей Секретариатом Министра
Сапаровны                        Республики Казахстан
Сафинова Канатбека             - заведующего Юридическим отделом
Бейсенбековича
Черепанова Александра          - руководителя Секретариата
Михайловича
Шукпутова Андаря               - заведующего Отделом регионального
Маулешевича                      развития и кадров
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)